× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری

راز مروارید

نقش ناوچه پیکان در عملیات مروارید به روایت ناخدا دوم بازنشسته سعید کیوان شکوهی

ناشر : سوره مهر

نویسنده :

تعداد صفحات نسخه چاپی : 234

رده بندی کنگره : ‫‬‭VK140‫‬‭/ک9ر2 1395

رده بندی دیویی : ‫‬‭359/00955

شماره کتابشناسی ملی : 4477413

شابک : ‫‬‭978-600-03-0632-8

سال نشر : 1395

شابک دیجیتال : 978-600-03-2648-7

خرید نسخه چاپی کتاب از سوره مهر : لینک

توجه: این کتاب فقط در نرم افزار کتابخوان سوره مهر (نسخه اندروید) قابل استفاده است.
دانلود اپلیکیشن کتابخوان سوره مهر
دانلود کتابخوان نسخه اندروید

معرفی کتاب راز مروارید

جنگ تحمیلی هشت ساله از جمله رویدادهایی است که بخشی مهم از سال های آغازین نظام جمهوری اسلامی ایـران را به خود معطوف کرده است. این جنگ طولانی و دفاع مقدس ملت ایران تداعی پایمردی حماسه آفرینانی است که با ایمان قوی و عشق به سرزمین خود در نبرد نابرابر، معادلات دشمنان را برهم زدند و سرانجام با عزت و اقتدار، اراده سترگشان را بر بیگانگان تحمیل کرده و با ایثار و مقاومتشان از کیان این آب و خاک حفاظت و حراست نمودند.
عملیات مروارید از جمله اتفاقات نادر و حماسه ساز دوران هشت سال دفاع مقدس است. ابعاد این عملیات آنچنان بود که امام خمینی(ره) در پیامی به مناسبت موفقیت این عملیات فرمودند: «... رویارویی نیروی دریایی ارتش با دشمن و آن همه افتخارات رزم، رشادت، شهامت و شهادت نشانه ای از اقتدار و اعتبار این نیروی بزرگ و سرافراز است...»
اهمیت این واقعة مهم، حوزه هنری استان بوشهر را بر آن داشت تا تلاش کند گوشه ای از خاطرات و رشادت های تاریخی دریادلان نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران و نقش تاریخی و سرنوشت ساز آنان در این عملیات خیره کننده را به روایت یکی از بازماندگان آن عملیات ثبت و ضبط نماید.

فهرست

مقدمهپیشگفتارفصل اول؛ تولد و زندگی ام با نیروی دریاییفصل دوم؛ نیروی دریایی در جنگفصل سوم؛ ادامه خدمت در نیروی دریاییپیوستتصاویراسنادمنابع و مأخذ

کتاب الکترونیکی

7,500 تومان

حجم : 7.5 مگا بایت

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 220