× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری

دفتر خاطرات حیوانات

ناشر: سوره مهر

گوینده: علیرضا غفاری

صفحات کتاب : 47

کنگره : ‫‬‮‭PIR8152 /ف227‫‬‮‭د7 1390

دیویی : ‫‭8‮فا‬3/62

کتابشناسی ملی : 2348553

شابک : 978-600-175-153-0

سال نشر : 1390

شابک دیجیتال : 978-600-03-1986-1

خرید نسخه چاپی کتاب از سوره مهر : لینک

توجه: این کتاب فقط در نرم افزار کتابخوان سوره مهر (نسخه اندروید) قابل استفاده است.

دانلود اپلیکیشن کتابخوان سوره مهر
دانلود کتابخوان نسخه اندروید

معرفی کتاب دفتر خاطرات حیوانات

نویسنده در دفتر خاطرات حیوانات از چشم حیوانات به دنیا نگریسته و از زبان آن ها سخن می گوید.

علیرضا غفاری در این کتاب نشان می دهد که حیوانات نیز می توانند دست به قلم شده و از خاطراتشان بگویند. در این کتاب که داستانی طنزگونه دارد، خواننده با دنیا و دیدگاه حیوانات آشنا می شود و با دید آن ها به جهان پیرامون خود می نگرد. غفاری به درخواست حیوانات، فهرست دفتر خاطرات را بدون رعایت حروف الفبا نوشته و از زبان حیوانات سخن می گوید.

وی در این کتاب که تجربه ای نو و بدیع است، تاریخ و فضای وقوع داستان ها را با نگاهی فانتزی توصیف می کند و بوفالو را در مکزیکوسیتی، فیل را در بمبئی، خوک را در فیلادلفیا، شیر را در سیرک بزرگ ناپل ایتالیا و اسب را در میدان نقش جهان اصفهان به تصویر می کشد. در پایان نیز تصویر شاعر از رستوران طبیعت را پیش روی خوانندگان کتابش قرار می دهد و یک پرس ماهی زنده برای خرس، یک دیس استخوان درشت گاو برای سگ، یک سطل یونجه تازه برای اسب و یک ساندویچ مغز برای الاغ سرو می کند!

وی در مقدمه کتابش سخن اندیشه برانگیزی آورده است که در میان انبوه درختان جنگل و درست در میانه آن کتابخانه بسیار بزرگ، مجهز، مدرن و استثنایی وجود دارد که تمام کتاب های منحصر به فرد آن به صورت حیرت انگیزی روی برگ درختان نگارش یافته و بخش اعظم آن را تشکیل می دهد!

فهرست

مقدمه از دفتر خاطرات یک بوفالواز دفتر خاطرات یک زرافه از دفتر خاطرات یک زنبور از دفتر خاطرات یک الاغاز دفتر خاطرات یک فیل از دفتر خاطرات یک خوک از دفتر خاطرات یک شتر از دفتر خاطرات یک گربه از دفتر خاطرات یک شیراز دفتر خاطرات یک خرس از دفتر خاطرات یک طوطیاز دفتر خاطرات یک جُغداز دفتر خاطرات یک اسباز دفتر خاطرات یک ماراز دفتر خاطرات یک کانگورو از دفتر خاطرات یک شامپانزه از دفتر خاطرات یک پشهاز دفتر خاطرات یک ایگوآنااز دفتر خاطرات یک بوقلموناز دفتر خاطرات یک کرم ابریشماز دفتر خاطرات یک سنجاباز دفتر خاطرات یک بزاز دفتر خاطرات یک شترمرغاز دفتر خاطرات یک عنکبوتاز دفتر خاطرات یک تمساحاز دفتر خاطرات یک خفاشاز دفتر خاطرات یک موشاز دفتر خاطرات یک سگاز دفتر خاطرات یک خروساز دفتر خاطرات یک پنگوئناز دفتر خاطرات یک کوسهاز دفتر خاطرات یک گوسفنداز دفتر خاطرات یک عقرباز دفتر خاطرات یک کلاغاز دفتر خاطرات یک لاک پشتاز دفتر خاطرات یک مورچهاز دفتر خاطرات یک روباهاز دفتر خاطرات یک حیوان ناطق!!تصویر شاعر از رستوران طبیعت!

کتاب الکترونیکی

8,450 تومان

حجم : 377.8 کیلو بایت

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 47

کتاب صوتی

15,000 تومان

حجم : 109.1 مگا بایت

مدت زمان : 93 دقیقه

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 9