× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری
5 امتیاز
3 نفر

مثل دختر گلها

مجموعه قصه

نوع اثر : کتاب

ناشر : سوره مهر

نویسنده :

تعداد صفحات نسخه چاپی : 52

رده بندی کنگره : PIR8184‭/ل‌96م‌2 1375

رده بندی دیویی : 3‮ف‍ا‬8[ج‌]/62

شماره کتابشناسی ملی : م‌75-3411

شابک : 964-471-171-8

سال نشر : 1375

شابک دیجیتال : 978-600-03-2622-7

خرید نسخه چاپی کتاب از سوره مهر : لینک

خلاصه اثر

این کتاب شامل 3 داستان کوتاه با مضمون اجتماعی‏ ست.
عناوین داستانها عبارتنداز: «با چه زبانی تشکر کنم»/ دختری که‏ دچار بیماری لوزه است به کمک دایی خود درمان می‏ شود، اما بعد ازعمل دچار مشکل دیگری می‏ شود که احتمال دارد باعث لال شدن‏ وی شود.
«کسی که از پرنده ‏ها بدش می ‏آید»/ ماجرای دختری است که بااینکه خود پرنده‏ ها را دوست ندارد، اما برای خوشحال کردن‏ خاله‏ اش که در اثر مرگ مرغ عشق خود افسرده شده، 3 مرغ عشق‏ می‏ خرد ولی خاله تازه مرگ پرنده ‏اش را فراموش کرده، قبول‏ نمی‏ کند. دخترک 2 تا از پرنده ‏ها را آزاد می‏ کند دومی را نزد خود نگه‏ می‏ دارد.
«مثل دختر گلها»/ دختری که به علت جدایی والدینش در پرورشگاه‏ زندگی می‏ کند، آرزو دارد خانواده‏ ای او را به فرزندی قبول کنند. دریک میهمانی که او و دوستانش دعوت شده بودند، سعی می‏کند«مثل دختر گلها» خوب جلوه کند تا او را به فرزندی بپذیرند، اما درپایان متوجه می‏ شود که او را برای بازی در یک فیلم انتخاب‏ کرده ‏اند.

کتاب دیجیتال (قالب باز)

1,500 تومان

حجم : 176.5 کیلو بایت

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 54

کاربر گرامی، برای مطالعه این کتاب ابتدا می بایست نرم افزار کتابخوان سوره مهر را دانلود و نصب نمایید.جهت دریافت بر روی لینک زیر کلیک کنید.
دانلود از سیب اپ دانلود نسخه اندروید

موضوعات

فهرست

با چه زبانی تشکّر کنم؟!
کسی که از پرنده ها بدش می آید!
مثل دختر گل ها

محصولات مشابه

بیشتر