× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری

ایده پردازی برای فرهنگ سازی

پیشنهاداتی به: فیلمسازان، نمایشنامه نویسانقصه نویسان و مربیان تربیتی

ناشر: سوره مهر

نویسنده:

صفحات کتاب : 206

کنگره : ‫PN1995/9‭‬ ‭/ج875‫‬‭ب9 1387

دیویی : ‫‬‭791/430955

کتابشناسی ملی : 1230787

شابک : 978-964-506-504-9

سال نشر : 1387

شابک دیجیتال : 978-600-03-2561-9

خرید نسخه چاپی کتاب از سوره مهر : لینک

توجه: این کتاب فقط در نرم افزار کتابخوان سوره مهر (نسخه اندروید) قابل استفاده است.

دانلود اپلیکیشن کتابخوان سوره مهر
دانلود کتابخوان نسخه اندروید

معرفی کتاب ایده پردازی برای فرهنگ سازی

یکی از لوازم ایجاد فرایند لازم برای استمرار جریان تولید آثار هنری فاخر و به خصوص موفقیت سینمایی ایران، ایجاد محیطی مناسب برای ورود و پرورش نسل تازه‌‌ای از هنرمندان جوان است.
حمایت مالی، ایجاد فرصت نمایش،‌ آموزش هنرمندان جوان، نقادی عالمانه آثار هنرمندان جوان، فراهم‌کردن محیط برای ایده‌پردازی‌های تازه در خلق آثار جدید، دادن امکانات و تجهیزات برای تولید آثار و .... مجموعه‌‌ای از این عوامل، لوازم ایجاد این محیط است.
محدود بودن ایده‌های اولیّه فیلمسازان جوان، نمایشه‌نامه‌نویسان و قصه‌پردازان در عرصه تولید آثار هنری دینی، مرا بر آن واداشت تا مجموعه‌‌ای از خاطرات خود و همکاران و دوستانم را در جمع گروهی از هنرمندان که از طرف حوزه هنری گیلان آمده بودند قرار دهم تا اگر مفید یافتند آن‌ها را تکثیر و در اختیار هنرمندان جوان بگذارند.
استقبال دوستان از لوح فشرده تولید شده، موجب شد محتوای آنها با اعمال اصلاحات در قالب این کتاب چاپ شود.

فهرست

به جای مقدمهنقش هنر و هنرمند در اصلاح فرهنگ عمومیجایگاه هنرمندان در پیشبرد و توسعه کشورنقش هنر و هنرمند در اصلاح فرهنگ عمومیرسالت هنر در حفظ و انتقال سنت های اصیل فرهنگیآثار هنری در خدمت حل مسائل فرهنگ تخصصی( نقش هنر در تحولات نظام آموزش و پرورش)تولید آثار هنری برای تسریع در پیشرفت اقتصادی کشور

کتاب‌الکترونیکی

4,800 تومان

حجم : 1004.6 کیلو بایت

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 208