× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری

آن بیست و سه نفر

ناشر: سوره مهر

نویسنده:

گوینده: احمد گنجی

مجموعه اثر : آن بیست و سه نفر

صفحات کتاب : 408

کنگره : ‫‬‮‭DSR1629 /ی86آ3 1393‬‬

دیویی : ‫‬‭955/0843092‭‬‬

کتابشناسی ملی : 3183744

شابک : 978-600-175-584-2

سال نشر : 1393

شابک دیجیتال : 978-600-03-

خرید نسخه چاپی کتاب از سوره مهر : لینک

توجه: این کتاب فقط در نرم افزار کتابخوان سوره مهر (نسخه اندروید) قابل استفاده است.

دانلود اپلیکیشن کتابخوان سوره مهر
دانلود کتابخوان نسخه اندروید

معرفی کتاب آن بیست و سه نفر

هشتمین دوره پویش ملی کتابخوانی روشنا از 16 تیرماه سال جاری آغاز و تا 16 مهرماه 96 ادامه دارد. در این دوره از پویش دو کتاب «ملاصالح» و «آن 23 نفر» به عنوان کتاب های محوری این مسابقه کتاب خوانی انتخاب شده اند.

این دوره از پویش هم مانند دوره های گذشته هر هفته با جوایز ارزنده ای از قبیل کمک هزینه سفر به عتبات عالیات، مشهد مقدس، کارت هدیه و صدها جایزه دیگر همراه خواهد بود.

با خرید نسخه دیجیتال این کتاب ها کد شرکت در مسابقه برای شما پیامک خواهد شد.


جهت آشنایی بیشتر با پویش مطالعاتی روشنا اینجا کلیک کنید


این کتاب حاوی خاطرات بیست و سه نوجوانان است که توسط ارتش بعث، در عملیات بیت المقدس به اسارت درآمدند و دیکتاتور عراق سعی داشت از این نوجوانان برای ایجاد جنگ روانی علیه ایران استفاده کند.
متن تقریظ مقام معظم رهبری:
در روزهای پایانی ۹۳ و آغازین ۹۴ با شیرینی این نوشته ی شیوا و جذاب و هنرمندانه، شیرین کام شدم و لحظه ها را با این مردان کم سال و پرهمت گذراندم. به این نویسنده ی خوش ذوق و به آن بیست و سه نفر و به دست قدرت و حکمتی که همه ی این زیبائیها، پرداخته ی سرپنجه ی معجزه گر اوست درود میفرستم و جبهه ی سپاس بر خاک میسایم.
یک بار دیگر کرمان را از دریچه ی این کتاب، آنچنان که از دیرباز دیده و شناخته ام، دیدم و منشور هفت رنگ زیبا و درخشان آن را تحسین کردم.
۹۴/۱/۵

فهرست

مقدمهپیش فصل نورد آن دست خط قشنگ دیدار با حسن اسکندری یک اتفاق شغل جدید مشهدفصل اول: بهار حسن تاجیک شیر مادرم اعزام اکبر دانشی روزی سخت اخراجی ها ایستگاه قطار روحانی اهواز سینما سفر به دشت آزادگان حمید چریک پایان انتظار شام آخر آغاز عملیات بیت المقدس خداحافظی با آزادی اولین سیلی اسارت بازجویی حرکت به سوی بصره موردان بصره شبی در بصره نماز جماعت طلوع صبح اسارت به سوی بغداد کودکی هایم بغداد یک مرد عرب فؤاد اول ماجرا بیست و سه نفر روزهای زندان یک مبارز ابووقاص شروع تبلیغات ملا صالح حل یک معما نمایش تبلیغاتی یک بازی کودکانه یک دیدار مهم دو مهمان جدید مناظره ابتسام عبدالله در انتظار خبری خوش زن کوزه به دوش پیر با صفافصل دوم: تابستان ماه رمضان به سوی مقصدی نامعلوم صلیب سیاه! سفری دیگر لبخندهای مهربان آن شب سرد زمستانی اطلاعات مهم این ها بچه های ما نیستند! یک شب غم انگیز ماهی های تشنه نوازش های سرگرد انتخاباتفصل سوم: پاییز مرد کوهنورد پالتو باشگاه سیدفصل چهارم: زمستان شنیده های صالح صدای وطن شب های بلند زمستان خوش خبر یک تصمیم مهم روز اول اعتصاب روز دوم اعتصاب روز سوم اعتصاب روز چهارم اعتصاب روز پنجم اعتصاب حرکت به سوی اردوگاه رمادیمتن نامة نویسنده به صدام در سال 1375 آقای صدام حسین، رئیس جمهور عراق

کتاب الکترونیکی

15,000 تومان

حجم : 3.4 مگا بایت

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 352

کتاب صوتی

17,000 تومان

حجم : 600.3 مگا بایت

مدت زمان : 654 دقیقه

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 1