× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری

حمله هوایی به الولید

ناشر: سوره مهر

نویسنده:

صفحات کتاب : 242

کنگره : ‭DSR1628‬‭/م84ح8 1389‬

دیویی : ‭955/08430922‬

کتابشناسی ملی : 2005872

شابک : 978-964-506-867-5

سال نشر : 1389

شابک دیجیتال : 978-600-03-1802-4

خرید نسخه چاپی کتاب از سوره مهر : لینک

توجه: این کتاب فقط در نرم افزار کتابخوان سوره مهر (نسخه اندروید) قابل استفاده است.

دانلود اپلیکیشن کتابخوان سوره مهر
دانلود کتابخوان نسخه اندروید

معرفی کتاب حمله هوایی به الولید

کتاب «حمله هوایی به الولید» نوشته خلبان احمد مهرنیا، روایت عملیات نیروی هوایی به پایگاههای هوایی الولید (اچ 3) عراق است.به گزارش پایگاه خبری سوره مهر همان گونه که پیش تر احمد مهرنیا، تدوینگر کتاب اعلام کرده بود که جلد کتاب «حمله هوایی به الولید» برای قرابت و نزدیگی بیشتر با موضوع کتاب عوض خواهد شد.
مهرنیا این کتاب را اولین کتابی دانست که در مورد یک عملیات توسط نیروی هوایی نوشته می شود و افزود:البته از روی این عملیات چند داستان و حتی یک فیلم سینمایی ساخته شد که هیچ کدام اصل ماجرا را بیان نمی کنند و بیشتر روایت داستانی عملیات است ولی در این کتاب ضمن مصاحبه با 80 نفر از خلبانان نیروی هوایی که در این عملیات شرکت داشتند و گفت و گو با سایر پرسنل از جمله سیستم رادار و نیروهای پشتیبانی و ... و همچنین مدارک دیگری از بازتاب های جهانی این عملیات در این کتاب آورده شده است.
وی ادامه داد: از 4 سال پیش نوشتن در مورد فعالیت های نیروی هوایی را شروع کردم و در ابتدا هم به عملیات 140 فروندی پرداختم و مشغول نوشتن در مورد این عملیات بودم و ضمن جمع آوری اطلاعات این عملیات، اطلاعات سایر عملیات های نیروی هوایی را هم جمع می کردم.

فهرست

پیشگفتار مؤلفپیشگفتار لیدر دستة پروازیعملیات بی‌نظیـر و غرورآفرین حمـله به اچ-3 طراحی عملیات عملیات اجرا می‌شود دومین اجرای ناموفق عملیات آماده شدن برای انجام عملیات نهایی آغاز عملیات نهایـی حمله به اچ ـ 3 فانتوم‌ها فرای مرزهای غربی عراق بازگشت به وطن و استقبال گرم بازگرداندن هواپیمای آسیب‌دیده بازتاب‌های عملیات حمله به الولید در حاشــیه مهمات به کار رفته در عملیات زندگی‌نامه‌ی (بیوگرافی) نویسنده (احمد مهرنیا)

کتاب الکترونیکی

29,250 تومان

حجم : 11.5 مگا بایت

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 235

موضوعات

محصولات مشابه

بیشتر