× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری

قله فریاد

ناشر: سوره مهر

نویسنده:

مجموعه اثر : قصه فرماندهان

صفحات کتاب : 94

کنگره : ‫DSR1626‭‬ ‭/ع2‫‬‭آ7 1390

دیویی : ‫‬‭955/0843092

کتابشناسی ملی : 2553982

شابک : 978-600-175-261-2

سال نشر : 1390

شابک دیجیتال : 978-600-03-1877-2

خرید نسخه چاپی کتاب از سوره مهر : لینک

توجه: این کتاب فقط در نرم افزار کتابخوان سوره مهر (نسخه اندروید) قابل استفاده است.

دانلود اپلیکیشن کتابخوان سوره مهر
دانلود کتابخوان نسخه اندروید

معرفی کتاب قله فریاد

کتاب «قله فریاد» به قلم محمدعلی آقامیرزایی با روایت خاطرات سردار شهید ذبیح ا... عاصی زاده که به تازگی از سوی انتشارات سوره مهر منتشر شده است .

محمدعلی آقامیرزایی در گفتگو با پایگاه خبری سوره مهر در خصوص این کتاب گفت: این اثر ویژه طیف سنی نوجوان و از مجموعه کتاب‌های قصه فرماندهان جنگ است که به بیان خاطرات و رشادت‌های سردار شهید عاصی زاده فرمانده شجاع تیپ ۱۸ الغدیر یزد در دوران دفاع مقدس می‌پردازد.

وی ادامه داد: این کتاب 10 روایت مختلف از کودکی تا شهادت سردار عاصی‌زاده را در 10 فصل مورد بررسی قرار داده است. اطلاعات به دست آمده درباره این رزمنده گرانقدر براساس منابع موجود تاریخی و همچنین گفت‌وگو با خانواده و همرزمان وی جمع آوری و تدوین شده است.

این نویسنده افزود: فصل نخست این کتاب به صورت موجز و خلاصه اشاره‌ای به کل زندگی این شهید دارد و در فصل‌های بعدی سه روایت مختلف از تولد، کودکی و نوجوانی ایشان آورده شده است. از فصل پنجم به بعد نیز به حضور این شهید در جبهه‌های جنگ اشاره شده و کتاب در نهایت با روایت نحوه شهادت وی به پایان می‌رسد.

آقا میرزایی تصریح کرد: از آنجا که مخاطب اصلی این کتاب نوجوانان هستند سعی شده، خاطرات و مطالب به زبانی ساده و با روایتی داستانی منتشر شود. قصد داشتم تا با فضاسازی، پرهیز از کلی ‌‌‌‌‌‌‌‌گویی و شعارزدگی، خواننده نوجوان را با کتاب همراه کرده، با خصوصیت‌ها و رشادت‌های این شهید دفاع مقدس آشنا شوند.

او این کتاب را ماحصل سه ماه تحقیق و پژوهش دانست و با اشاره به مشکلات موجود در تدوین این خاطرات اظهار کرد: بزرگ‌ترین مشکل در راه نوشتن این اثر کمبود و کلی بودن اطلاعات موجود در این زمینه بود. به همین دلیل برای اطلاع از جزییات زندگی شهید به گفت وگو با خانواده و همرزمان او پرداختم تا تمام جوانب زندگی ایشان بازتاب داده شود.

فهرست

براده‌های خورشیدنور ائمهخادم کوچکماجرای آن عکسسگ دیده‌بانمهر تأییدناجیپیشانی قلة290گلدستة ضد انقلابخورشید در خون

کتاب الکترونیکی

3,500 تومان

حجم : 861.6 کیلو بایت

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 94