0 امتیاز
0 نفر

باران های هفت تپه

نوع اثر : کتاب

ناشر : سوره مهر

نویسنده :

تعداد صفحات نسخه چاپی : 284

شابک دیجیتال : 978-600-03-1845-1

خرید نسخه چاپی کتاب از سوره مهر : لینک

برچسب ها:

خلاصه اثر

موضوع این کتاب «جنگ ایران و عراق» است که در قالب خاطرات نوشته شده است. نادر بذری در این کتاب حرف‌هایی را می‌گوید که تا به حال برای هیچ‌ کس بازگو نکرده و در دل نهان داشته است.

نادر بذری متولد ١٣٤٧ در بابل است. در چهارده سالگی و در کمال ناباوری خانواده و اطرافیانش عازم جبهه می‌شود. اعزامش با مخالفت زیادی همراه بوده و به ‌سختی صورت می‌گیرد. قبل از او دو برادر بزرگش ناصر و جعفر نیز عازم جبهه می‌شوند.

بذری در این کتاب، چهار سال خاطراتش را در جبهه‌های نبرد بازگو می‌کند. او در این کتاب از عملیات‌هایش: والفجر ٤، کربلای ٥، کربلای ٨ و عملیات فاو می‌گوید. همچنین او از فاو و اندیمشک و هفت‌تپه نیز یاد می‌کند. بیشتر بخش کتاب به خاطرات بذری در هفت‌تپه اختصاص دارد.

نویسنده همچنین از خاطرات دوستانش، از شوخی‌ها و خنده‌ها و از فضا و حال و هوای رزمندگان جنگ می‌گوید و از مناجات‌ها، وصیت‌نامه نوشتن‌ها و دعاهایشان و همچنین از شهادت هم‌رزمان دو برادر عزیزش ناصر و جعفر که هر دو شهید می‌شوند و نادر بذری را در هفت‌تپه با خاطراتشان تنها می‌گذارند، سخن به میان می‌آورد. بذری در این کتاب صحنه‌هایی را به یاد می‌آورد و بازگو می‌کند که دل هر خواننده‌ای را به درد می‌آورد.

کتاب دیجیتال

4,500 تومان

حجم : 1.7 مگا بایت

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 248

کاربر گرامی، برای مطالعه این کتاب ابتدا می بایست نرم افزار کتابخوان سوره مهر را دانلود و نصب نمایید.جهت دریافت بر روی لینک زیر کلیک کنید.
دریافت نسخه iOS دانلود نسخه اندروید

موضوعات

فهرست

اشاره
فصل اول
فصل دوم
فصل سوم
فصل چهارم
فصل پنجم
فصل ششم
فصل هفتم
فصل هشتم
فصل نهم
فصل دهم
فصل یازدهم
فصل دوازدهم
فصل سیزدهم
فصل چهاردهم
فصل پانزدهم
فصل شانزدهم
فصل هفدهم
عکس ها

محصولات مشابه

بیشتر