× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری

باران های هفت تپه

ناشر : سوره مهر

نویسنده :

صفحات کتاب : 284

شابک دیجیتال : 978-600-03-1845-1

خرید نسخه چاپی کتاب از سوره مهر : لینک

توجه: این کتاب فقط در نرم افزار کتابخوان سوره مهر (نسخه اندروید) قابل استفاده است.

دانلود اپلیکیشن کتابخوان سوره مهر
دانلود کتابخوان نسخه اندروید

معرفی کتاب باران های هفت تپه

موضوع این کتاب «جنگ ایران و عراق» است که در قالب خاطرات نوشته شده است. نادر بذری در این کتاب حرف‌هایی را می‌گوید که تا به حال برای هیچ‌ کس بازگو نکرده و در دل نهان داشته است.

نادر بذری متولد ١٣٤٧ در بابل است. در چهارده سالگی و در کمال ناباوری خانواده و اطرافیانش عازم جبهه می‌شود. اعزامش با مخالفت زیادی همراه بوده و به ‌سختی صورت می‌گیرد. قبل از او دو برادر بزرگش ناصر و جعفر نیز عازم جبهه می‌شوند.

بذری در این کتاب، چهار سال خاطراتش را در جبهه‌های نبرد بازگو می‌کند. او در این کتاب از عملیات‌هایش: والفجر ٤، کربلای ٥، کربلای ٨ و عملیات فاو می‌گوید. همچنین او از فاو و اندیمشک و هفت‌تپه نیز یاد می‌کند. بیشتر بخش کتاب به خاطرات بذری در هفت‌تپه اختصاص دارد.

نویسنده همچنین از خاطرات دوستانش، از شوخی‌ها و خنده‌ها و از فضا و حال و هوای رزمندگان جنگ می‌گوید و از مناجات‌ها، وصیت‌نامه نوشتن‌ها و دعاهایشان و همچنین از شهادت هم‌رزمان دو برادر عزیزش ناصر و جعفر که هر دو شهید می‌شوند و نادر بذری را در هفت‌تپه با خاطراتشان تنها می‌گذارند، سخن به میان می‌آورد. بذری در این کتاب صحنه‌هایی را به یاد می‌آورد و بازگو می‌کند که دل هر خواننده‌ای را به درد می‌آورد.

فهرست

اشارهفصل اولفصل دومفصل سومفصل چهارمفصل پنجمفصل ششمفصل هفتمفصل هشتمفصل نهمفصل دهمفصل یازدهمفصل دوازدهمفصل سیزدهمفصل چهاردهمفصل پانزدهمفصل شانزدهمفصل هفدهمعکس ها

کتاب الکترونیکی

4,500 تومان

حجم : 1.7 مگا بایت

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 248

موضوعات

محصولات مشابه

بیشتر