× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری

دادگاه اشیاء

مشروح جلسات رسیدگی به اتهامات اشیاء و وسایل یک مسئول

ناشر: شهید کاظمی

نویسنده:

ویراستار: حسین صادقی فرد

مجموعه اثر : مجموعه طنز تدبیرهای کلیدی

صفحات کتاب : 136

کنگره : PIR8354‭‬

دیویی : 8‮فا‬3/62

کتابشناسی ملی : 7671400

شابک : 978-622-285-072-2

سال نشر : 1400

توجه: این کتاب فقط در نرم افزار کتابخوان سوره مهر (نسخه اندروید) قابل استفاده است.

دانلود اپلیکیشن کتابخوان سوره مهر
دانلود کتابخوان نسخه اندروید

معرفی کتاب دادگاه اشیاء

معرفی کتاب دادگاه اشیاء

کتاب دادگاه اشیاء ازمجموعه طنز تدبیرهای کلیدی نوشته رضا عیوضی توسط انتشارات شهید کاظمی منتشر شده است.

گزیده کتاب دادگاه اشیاء

ذره‌بین: تا جاکلیدی‌ها کمک می‌کنند آقای کلید به جایگاه بیایند، از نمایندۀ دادستان می‌خواهم به جایگاه تشریف بیاورند تا متن کیفرخواست ایشان را قرائت کنند.

ترازو برقی: جناب آقای کلید قدیمی، همان کلید معروفی هستند که در برنامۀ تلویزیونی انسان‌ها توسط این مسئول نشان داده شدند. البته ایشان امروز به این حال افتاده‌اند، اما آن زمان جوان و سرحال بودند. این کلید قدیمی که البته این‌روزها از چندناحیه شکستگی و پوسیدگی و خمیدگی دارد، در ابتدای کار این مسئول به‌عنوان نماد کارآمدی و حل مشکلات و باز شدن درهای بسته شناخته شده بود.

بااینکه ایشان ایرانی‌اند و درحالی‌که جناب کلید قدیمی از تجربه و سن بالایی هم برخوردار هستند، نه‌تنها جلوی اشاعۀ این تفکر را نگرفتند، بلکه در تبلیغات تلویزیونی و سخنرانی‌ها، نقش خوبی بازی کردند و خب، نتیجه‌اش را همه دیدیم.

فهرست

مقدمۀ نویسنده مقدمۀ اشیا متن کیفرخواست ناخن‌گیر نکته پنکه نکته عینک نکته انگشتر نکته میکروفون نکته دمپایی نکته بادبزن نکته آدامس نکته کلید نکته تسبیح نکته مبلمان نکته موبایل هوشمند نکته خودرو نکته ساعت دیواری نکته نمکدان نکته روان‌نویس نکته صدور حکم ختم دادرسی

برچسب ها

کتاب الکترونیکی

13,000 تومان

حجم : 11.7 مگا بایت

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 136