× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری

تاریخ با تک ماده

قراردادهای دولتی

ناشر: شهید کاظمی

نویسنده:

ویراستار: حسین صادقی فرد

مجموعه اثر : مجموعه طنز تدبیرهای کلیدی

صفحات کتاب : 94

کنگره : KMH858‬

دیویی : 346/5502

کتابشناسی ملی : 7668495

شابک : 978-622-285-073-9‬‬‬

سال نشر : 1400

توجه: این کتاب فقط در نرم افزار کتابخوان سوره مهر (نسخه اندروید) قابل استفاده است.

دانلود اپلیکیشن کتابخوان سوره مهر
دانلود کتابخوان نسخه اندروید

معرفی کتاب تاریخ با تک ماده

معرفی کتاب تاریخ با تک ماده

کتاب تاریخ با تک ماده نوشته محمدحسن کوره پز توسط انتشارات شهید کاظمی منتشر شده است. کتاب تاریخ با تک ماده از مجموعه طنز های تدبیرهای کلیدی می باشد که به قراردادهای دولت تدبیر و امید با نگاهی طنز و زبانی منتقدانه می پردازد.

گزیده کتاب تاریخ با تک ماده

از زمان اکتشاف نفت در ایران تاکنون، همواره این مایع سیاه‌رنگ نقشی استراتژیک در کشورمان داشته است. از نفت خام می‌توان مشتقات زیادی تهیه کرد و با استفاده از آنان کارهای زیادی انجام داد. شما به هر چیزی که دوروبرتان باشد بنگرید، حضور نفت را حس می‌کنید.

بنزین ماشینتان از نفت درست شده است. رنگ دیوارهای منزلتان از نفت درست شده است. گوشی‌ای که در دست دارید، قطعات لاکی دارد که از نفت درست شده‌اند. ژاکتی که به اسم چرم اعلای ایتالیا به شما انداخته‌اند از پلاستیکی درست شده که از نفت ساخته شده است.

نفت همچنین منشأ بسیاری از تحولات مهم در خاورمیانه و علت اصلی دعواها و کشمکش‌های بسیار بین دو جریان درون‌گرا و برون‌گرا در ایران بوده است که تاریخ‌نگاران در خصوص زمینه‌های این درگیری تحلیل‌های مختلفی بیان کرده‌اند.

فهرست

مقدمهقراردادهای دولت

برچسب ها

کتاب الکترونیکی

16,000 تومان

حجم : 3.0 مگا بایت

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 96