× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری

به عقب بر نمی گردیم

پیشامدهای روزگار بر سر یک وعده انتخاباتی

ناشر: شهید کاظمی

نویسنده:

ویراستار: حسین صادقی فرد

مجموعه اثر : مجموعه طنز تدبیرهای کلیدی

صفحات کتاب : 103

کنگره : DSR1726

دیویی : 955/0844‬‬

کتابشناسی ملی : 7632977

شابک : 978-622-285-059-3

سال نشر : 1400

توجه: این کتاب فقط در نرم افزار کتابخوان سوره مهر (نسخه اندروید) قابل استفاده است.

دانلود اپلیکیشن کتابخوان سوره مهر
دانلود کتابخوان نسخه اندروید

معرفی کتاب به عقب بر نمی گردیم

معرفی کتاب به عقب بر نمی گردیم

کتاب به عقب بر نمی گردیم نوشته محمدامین میمندیان توسط انتشارات شهید کاظمی منتشر شده است. محمدامین میمندیان درباره کتاب به عقب بر نمی گردیم می گویید: (( این کتاب، مجموعه‌ای از «به جلو نرفتن»‌ها و «به عقب برگشتن»‌ها و «کاش به عقب برگشتن»‌های دولت یازدهم و دوازدهم است. کتاب را در قالب خاصی ننوشته‌ام و سبک نوشته‌هایم یک سری اظهارات خودمانی است؛ برای همین هم کلی پدرم درآمده است، پس کاشکی خوش‌تان بیاید. همین!))

گزیده کتاب به عقب بر نمی گردیم

همه ما تأثیر نوسان دلار بر قیمت‌ها را از نزدیک لمس کرده‌ایم و دیده‌ایم که تا دلار بالا یا پایین می‌رود قیمت خاکشیر ته عطاری هم بالا می‌رود (هیچ‌گاه پایین نمی‌آید و کلاً هر اتفاقی برای دلار بیفتد قیمت اجناس فقط بالا می‌رود). اما کسانی که «اربعین‌رو» حرفه‌ای هستند بیشتر از سایرین، کاهش ارزش پول را درک می‌کنند. مثلاً خود من سال اول که به کربلا رفتم با پولی که همراهم برده بودم برای کل خانواده‌ام سوغاتی خریدم؛ لباس و اسباب‌بازی و این‌جور چیزها. نه که بگویم قیمت‌ها ارزان بود، نه! حتی شاید کمی گران‌تر از ایران هم بود ولی دل را به دریا می‌زدم و می‌گفتم که تبرک است دیگر، خسیس بازی در نیاور!

سال بعد که رفتم قیمت‌ها طوری بالا رفته بود که دیدم درست است سوغاتی چیز خوبی است اما بهتر است آدم برای تبرک، مهر و تسبیح تربت ببرد که نشان بدهد هم به یادتان بودم و هم کربلا روی من تأثیر معنوی گذاشته و دیگر مادیات دنیوی برایم ارزشی ندارد.

سال بعدش که رفتم قیمت‌ها به وضعیتی رسید که گفتم ای بابا! آدم اگر نمازخوان باشد روی موزاییک هم نماز بخواند ثوابش می‌رسد، مهم نیت است. حاجی احرام دگر بند و ببین یار کجاست! الان بهترین سوغاتی دعاست. هم به یادشان هستم و هم به خودم ثابت می‌کنم که آن‌قدر معنویات در من اثر داشته که حتی مهر و تسبیح دنیوی هم برای من ارزشی ندارد.

فهرست

به عقب بر نمی گردیممقدمهنجوم سیاسیاختراعات ارزینامرد! از معلم ها هم آره؟بی همه چیز آپشنالارز بی‌تربیتارزش خاکشیر شدهاینترنت فوق کمیابپژو! بازهم بروپدر تورمبرگشت به افسانه هاعزت باتومعزت لیتری چند؟تپه های رکودوعده های سق سیاهعلی گوسفند المعلومبرگاممبصر اقتصادهی نمیشود خودرو خریدکارت ملیباتری قلب مدیرجیبوتی کجایی؟زندگی در ایدهعشق صفنه همین زبان زیباست نشان آدمیتکارت سوختواردات بی رویه کار خیلی بدیهگرانی مواد خوراکییارب مباد آنکه گدا معتبر شودکیک با نوشابهتحقیر ایران در سیاست خارجیحذف صفر پولسرت روی برگۀ خودت باشدعقب رفتن خوب

برچسب ها

کتاب الکترونیکی

10,000 تومان

حجم : 7.0 مگا بایت

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 104