× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری

همیشه در کنارت هستم

خاطرات شهید مدافع حرم نوید صفری

ناشر: شهید کاظمی

نویسنده:

صفحات کتاب : 168

کنگره : ‭BP52/66‬

دیویی : ‭297/998‬

کتابشناسی ملی : 7604781

شابک : ‭978-622-285-054-8‬

سال نشر : 1400

توجه: این کتاب فقط در نرم افزار کتابخوان سوره مهر (نسخه اندروید) قابل استفاده است.

دانلود اپلیکیشن کتابخوان سوره مهر
دانلود کتابخوان نسخه اندروید

معرفی کتاب همیشه در کنارت هستم

معرفی کتاب همیشه در کنارت هستم

کتاب همیشه در کنارت هستم نوشته سبحان خسروی است که توسط انتشارات شهید کاظمی منتشر شده است. در کتاب همیشه در کنارت هستم، سعی شده خاطرات شفاهی شهید از خانواده، دوستان، همکاران و همرزمان جمع آوری و تدوین گردد. همچنین بخشی از دست‌نوشته های شهید در ایران و سوریه در این کتاب برای اولین بار منتشر گردیده که در نوع خود منحصر به فرد است و زوایای جدیدی از خودسازی و ابعاد فکری این شهید عارف را نمایان کرده است.

گزیده کتاب همیشه در کنارت هستم

از سوریه باهام تماس گرفت، بهش گفتم: «تو جهادت من رو هم شریک کن».

- نمیشه! شرط داره، شرطش اینه برا شهادتم دعا کنی.

- من که همیشه این دعا رو در حقت می کنم.

به خاطر تأکید دوباره اش تصمیم گرفتم برای شهادتش هرروز چهارده صلوات بفرستم. در تماس های بعدی اش مدام از من می پرسید: «صلوات ها را فرستادی؟» دوست داشتم شهید بشود ولی هرازگاهی ته دلم از خدا می خواستم، اگر قرار است شهید شود، در مأموریت بعدی اش اتفاق بیفتد. قرار بود بعد از بازگشتش از سوریه، عروسی کنیم. بهش گفتم: «الآن سوریه هستی و قرار هم نیست در این مأموریت شهید بشی، پس در این مأموریت بیشتر می تونی خودسازی کنی و با مقام بالاتری شهید بشی.» در جوابم گفت: «خب حالا اگه این دفعه شهید بشم چی؟»؛ شوکه شدم و زبانم به لکنت افتاد، بهش گفتم: «من که مشکلی با شهادتت ندارم» بغض گلویم را گرفته بود، همان لحظه تلفن قطع شد. نوید این بار حس و حال عجیبی داشت، نگرانش شدم، دل تو دلم نبود، از ترس از دست دادنش به حضرت زهرا(س)متوسل شدم و دعا کردم در مأموریت فعلی اش شهید نشود.

برچسب ها

کتابرسان

کتاب الکترونیکی

17,000 تومان

حجم : 14.7 مگا بایت

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 168