× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری

ترجمان دردها

ناشر: هرمس

نویسنده:

مترجم: مژده دقیقی

ارائه دهنده: سوره مهر

گوینده: شهره سلطانی

صفحات کتاب : 197

کنگره : PS3568 ‭/‮الف‬85‏‫‬‮‭ت4 1393

دیویی : 813/54

کتابشناسی ملی : 3660078

شابک : 978-964-363-003-4

سال نشر : 1393

توجه: این کتاب فقط در نرم افزار کتابخوان سوره مهر (نسخه اندروید) قابل استفاده است.

دانلود اپلیکیشن کتابخوان سوره مهر
دانلود کتابخوان نسخه اندروید

معرفی کتاب ترجمان دردها

معرفی کتاب ترجمان دردها

کتاب ترجمان دردها، مجموعه‌ای از داستان‌های کوتاه است که نخستین بار در سال 1999 به چاپ رسید. این کتاب، داستان تمام مهاجران جهان است. در این داستان‌ها مشکلات، امید‌ها و ناامیدی انسان‌هایی به تصویر کشیده می شود که میان دو فرهنگ مختلف بزرگ‌شده‌اند و نمی‌توانند خودشان را دقیقاً متعلق به هیچ‌کدام از این فرهنگ‌ها بدانند. کاراکترهای این مجموعه از داستان‌های جذاب و تأثیرگذار از لاهیری، با قدم گذاشتن روی مرز میان سنت‌های هندیِ به ارث گذاشته شده و سرگشتگی‌های دنیای مدرن، به دنبال عشقی ورای محدودیت‌های فرهنگی و زمان هستند. جومپا لاهیری با بینش فرهنگی کم‌نظیر و مهارت‌های منحصر به فرد خود در داستان‌سرایی، مجموعه‌ای را خلق کرده که به این راحتی‌ها از ذهن مخاطب پاک نخواهد شد.

درباره جومپا لاهیری نویسنده کتاب ترجمان دردها

جومپا لاهیری زادۀ ۱۹۶۷ نویسنده آمریکایی هندی‌تبار است. لاهیری با نخستین اثرش، مجموعه داستان ترجمان دردها (۱۹۹۹)، برندۀ جایزه ادبی پولیتزر در سال ۲۰۰۰ شد. همچنین نخستین رمان او به نام همنام (۲۰۰۳) در ساخت فیلمی به همین نام در سال ۲۰۰۷ مورد اقتباس قرار گرفت.

درباره گوینده کتاب ترجمان دردها

شهره سلطانی در تاریخ ۱۴ بهمن ۱۳۴۸ در شهر بجنورد به دنیا آمد. وی دارای لیسانس موسیقی از دانشگاه آزاد اسلامی است. بازی در تئاتر را از سال ۱۳۶۶ و همچنین کار در سینما را از سال ۱۳۷۲ با فیلمی به نام «عبور از تله» به کارگردانی «غلامرضا رمضانی» آغاز کرد. سلطانی سرپرست گروه موسیقی بانوان دات است. وی در کنار بازیگری، نوازنده تخصصی ساز سنتور و پیانو است و ردیف‌های آوازی را نزد هنگامه اخوان آموزش دیده‌است.

برچسب ها

کتاب گویا

کتاب صوتی

15,000 تومان

حجم : 349.2 مگا بایت

مدت زمان : 381 دقیقه