× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری

شمرون کناردون

داستانی از زندگی جهادگر آسمانی امیرمحمد اژدری

ناشر: شهید کاظمی

نویسنده: ,

صفحات کتاب : 216

کنگره : ‏‫‬‮‭DSR1670‭‬

دیویی : ‏‫‬‮‭955/084092

کتابشناسی ملی : 7416876

شابک : ‏‫‫‭978-622-285014-2‬‬‬

سال نشر : 1399

توجه: این کتاب فقط در نرم افزار کتابخوان سوره مهر (نسخه اندروید) قابل استفاده است.

دانلود اپلیکیشن کتابخوان سوره مهر
دانلود کتابخوان نسخه اندروید

معرفی کتاب شمرون کناردون

معرفی کتاب شمرون کناردون

کتاب شمرون کناردون اثری است که سارا عرفانی آن را از زبان جهادگری آسمانی روایت می‌کند. امیر محمد اژدری وقتی آسمانی شد25ساله بود؛ اما به گفته‌ی اطرافیانش که او را به خوبی می‌شناختند، بیش از دوبرابر سنش برای رفع محرومت از چهره‌ی شهر و کشورش تلاش کرد. مسئولیت گروه پزشکی و درمانی امام رضا(ع)، مسئولیت گروه عمرانی امام رضا(ع) و عضو شورای مرکزی قرارگاه امام رضا(ع) بود.

 اژدری در اکثر استان‌های کشور از جمله لرستان، خوزستان، خراسان، کرمانشاه، ایلام و… سابقه انجام فعالیت‌های جهادی داشت. او در حادثه زلزله کرمانشاه از پیش‌قدمان جهادی برای کمک به مردم زلزله‌زده بود. با وجود عدم حمایت‌ها، کم کاری‌های برخی مسئولین و کمبود‌ها و نواقص، هیچ‌گاه از پای ننشست و تا حد امکان، تلاش خود را برای آبادی سرزمینش دریغ نکرد. کتاب شمرون کناردون، گوشه‌ای از زندگی ‌امیرمحمد اژدری را از نگاه خودش در قالب داستانی به تصویر کشیده است.

گزیده کتاب شمرون کناردون

چند دقیقه‌ای هست روی پستی که بعد از شهادت شهید حججی گذاشته بودم، گیر کرده. هی با بغض زمزمه می‌کند: «و از آن روز سرم میل بریدن دارد» و هی دست می‌کشد روی سر و صورتش و هی اشک‌هایش می‌چکد. یکهو خم می‌شود روی سنگ. دو تا دست لرزانش را می‌گذارد دور صورت عکس. زمزمه می‌کند: «امیر جان!»

فهرست

زمستون شمرون روز اول بارون روز دوم بارون روز سوم بارون کُناردون فصل تصاویر

برچسب ها

کتابرسان

کتاب الکترونیکی

20,000 تومان

حجم : 6.0 مگا بایت

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 216