× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری

سمتی که خداست

سرگذشتنامه‌ی سردارشهید علی جزمانی حسین آبادی فرمانده گردان مقداد بن اسود لشکر27 محمدرسول‌الله (ص)

ناشر: 27 بعثت

نویسنده:

صفحات کتاب : 160

کنگره : ‏‫‬‭DSR1626‭‭‬ /ج4‏‫‭خ3 1393‬

دیویی : ‏‫‬‭‬‮‭955/0843092

کتابشناسی ملی : 3746098

شابک : 9786009372508

سال نشر : ‏‫1393

توجه: این کتاب فقط در نرم افزار کتابخوان سوره مهر (نسخه اندروید) قابل استفاده است.

دانلود اپلیکیشن کتابخوان سوره مهر
دانلود کتابخوان نسخه اندروید

معرفی کتاب سمتی که خداست

معرفی کتاب سمتی که خداست

کتاب سمتی که خداست، کتاب هفتم از مجموعه «بیست و هفتی‌ها» می باشد که با قلمی روان و صمیمی به بیان زندگی سردار شهید «علی جزمانی حسین آبادی» فرمانده گردان مقداد بن اسود لشکر 27 محمد رسول الله صلی الله علیه و آله و سلم می پردازد.


در انتهای کتاب نیز تصاویری رنگی از شهید موجود است.


گزیده کتاب سمتی که خداست

در آسمان نه ماهی بود و نه ستاره‌ای. همه‌جا تاریک تاریک بود. نه قطب‌نما داشتند و نه کسی مسیر را می‌دانست. همین‌طور با حدس و گمان به سمتی بالا رفتند در همین حین خبری به بی‌سیم مخابره شد. صدای خش‌خش بی‌سیم به قدری در آن سکوت می‌پیچید که انگار بلندگو روشن کرده باشند. از آن سمت بی‌سیم می‌خواستند با جزمانی صحبت کنند. ذوالقدر گوشی را به او داد و خودش جوری نشست که او راحت‌تر بتواند صحبت کند.
جزمانی در حال صحبت بود که ذوالقدر با تعجب به چشمش به رگه‌های نوری در چند متری خودشان افتاد. باریکه‌های نور انگار از درز دیواری که آن‌طرفش روشن باشد، به چشم می‌آمد. درزها زیاد بود. دقت که کرد، دید سنگرهای عراقی‌هاست که با فانوس روشن است و آن‌ها جلوی این سنگرها نشسته‌اند. خشکش زد. آرام و بی‌سروصدا موضوع را به جزمانی گفت و اوهم بلافاصله بی‌سیم را قطع کرد. این‌که آن‌ها در آن سکوت محض، صدای بی‌سیم و حتی صدای خود آن‌ها را نشنیده بودند، واقعا کار خدایی بود.

فهرست

سخن ناشرخدا با ماست! لمس جنگ، بیرون ازکتاب هاامدادهای الهیهنوز جای کاردارمعبودیت«آنچه خیر بود برای ما پیش آمد» این بچه روح بزرگی دارد نزدیک دیدار خداحافظ مرد خدا! وصیتنامهتصاویر واسناد

برچسب ها

کتاب الکترونیکی

5,000 تومان

حجم : 3.9 مگا بایت

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 160