× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری

گردان عاشقان

ناشر: 27 بعثت

نویسنده:

ویراستار: زینب خیرخواه

صفحات کتاب : 135

کنگره : DSR1629‭‬ ‭/آ24آ3

دیویی : ‏‫‬‭‬‭‭‬‭955/08430922‬

کتابشناسی ملی : 3181218

شابک : 978-600-93725-3-9

سال نشر : 1392

توجه: این کتاب فقط در نرم افزار کتابخوان سوره مهر (نسخه اندروید) قابل استفاده است.

دانلود اپلیکیشن کتابخوان سوره مهر
دانلود کتابخوان نسخه اندروید

معرفی کتاب گردان عاشقان

معرفی کتاب گردان عاشقان

کتاب گردان عاشقان، خاطرات گرانبهاییست از عملیات الی بیت المقدس، آزادسازی شهر خرمشهر و رزم بی‌امان رزمندگان گردان مقداد از لشکر 27 محمد رسول الله.

داستان رهایی خرمشهر از اسارت دشمن بعثی، فصل درخشانی از کتاب قطور تاریخ این مرز و بوم است که اوراق آن در صفحات دل رزمندگانی که این بندر زیبا را به خاک وطن باز گردانده‌اند می‌درخشد. سرنوشت حسرت انگیز گردان عاشقان، یکی از صفحات نورانی فصلی است که واقعه‌ی بزرگ آزادی خرمشهر را روایت می‌کند.

گزیده کتاب گردان عاشقان

نوای صلوات در دلم پیچید. لبان درشتی بوسه‌ای گرم بر پیشانی‌ام نشاند. چشم باران اشک شد نه اسیر بودم نه مأیوس! امید‌ می‌روئید. صدای پیرمرد ریش سفیدی که مرا بوسیده بود آمد «انشاءالله زودتر عقب می‌رسی و خوب می‌شوی » کمی تاری چشم را گرفتم، دیدم همان پیرمرد شیردلی است که در میان رزمندگان فریاد می‌زد «ماشاءالله حزب الله» پیرمرد سپید مو را اسطوره‌ای می‌دیدم که از پشت اشک تار می‌شد. رخوت شدیدی دست داده بود و من در حال اغما به این میاندیشیدم که مرگ و زندگی فقط به دست اوست. به دست مهربانترین مهربانان.

فهرست

سخن ناشر سخن نویسندهمقدمهگردان عاشقان ضمیمهتصاویر

برچسب ها

کتاب الکترونیکی

3,250 تومان

حجم : 6.1 مگا بایت

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 69