× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری

مردی که امضا نکرد

این چنین با حافظ اسد آشنا شدم

ناشر: 27 بعثت

نویسنده:

مترجم: کریم شنی

صفحات کتاب : 608

کنگره : ‏‫‭DS98/3‬‬

دیویی : ‏‫‭956/910420924‬‬

کتابشناسی ملی : 7409789

شابک : ‫‭‭‭978-622-973626-5

سال نشر : 1399

توجه: این کتاب فقط در نرم افزار کتابخوان سوره مهر (نسخه اندروید) قابل استفاده است.

دانلود اپلیکیشن کتابخوان سوره مهر
دانلود کتابخوان نسخه اندروید

معرفی کتاب مردی که امضا نکرد

معرفی کتاب مردی که امضا نکرد

«مردی که امضا نکرد (این‌چنین با حافظ اسد آشنا شدم)» به‌قلم گروه المیادین لبنان به‌تازگی با ترجمه کریم شنی تهیه و تنظیم شده است. متن مکتوب یک مجموعه مستند از تولیدات شبکه المیادین لبنان است که سال ۲۰۱۸ در ۱۲ قسمت تولید و پخش شد و بازه زمانی ۴۰ سال از تاریخ معاصر سوریه را در بر می‌گرفت. یکی از موضوعات محوری این‌ مستند منازعات اسرائیل و اعراب و روز نکبت فلسطین است. تهیه‌کنندگان و نویسندگان این‌ مستند در پی روشنگری‌ درباره پشت‌ پرده اتفاقات آن‌ دوره و نقش حافظ اسد رئیس‌جمهور پیشین سوریه در مذاکرات با آمریکا و غربی‌ها برای بازگرداندن بلندی‌های جولان در مقابل صلح بودند.

گزیده کتاب مردی که امضا نکرد

حتی به ذهنم خطور نکرده بود که روزی عهده‌دار اداره مراکز سیاسی شوم یا ورودی گسترده در مسائل سیاسی داشته باشم زیرا از ابتدا مصمم بودم که راه صحیحی را که پدرم جمیل لحود به عنوان یک فرمانده نظامی الهام بخش و راهبر ترسیمش کرده بود تکمیل کنم . همان گونه که انگیزه‌ی اصلی من برای اشتغال در یک موسسه نظامی بود یعنی پیروی گام به گام از پدرم.

فهرست

_این چنین با حافظ اسد آشنا شدم_متن مصاحبه با دکتر بثینه شعبان_شرکت کنندگان_بعد از پخش با دکتر بُثینه شعبان

برچسب ها

تاریخ

کتاب الکترونیکی

45,000 تومان

حجم : 5.5 مگا بایت

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 608