× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری

مثل عابس

زندگی نامە داستانی شهید حمید حاج‌ملاحسین از فرماندهان گردان حبیب‌ ابن مظاهرلشکر 27 محمد رسول‌الله (ص)

ناشر: 27 بعثت

نویسنده:

صفحات کتاب : 232

کنگره : ‏‫PIR8345‭‬ ‭/ک44‏‫‬‭م2 1396

دیویی : ‏‫‭8‮فا‬3/62

کتابشناسی ملی : ‏‫4915566‬

شابک : 9786007472637

سال نشر : 1396

توجه: این کتاب فقط در نرم افزار کتابخوان سوره مهر (نسخه اندروید) قابل استفاده است.

دانلود اپلیکیشن کتابخوان سوره مهر
دانلود کتابخوان نسخه اندروید

معرفی کتاب مثل عابس

معرفی کتاب مثل عابس

«مثل عابس» نوشته مریم‌سادات ذکریائی به زندگی سردار شهید «حمید حاج ملاحسین» از فرماندهان گردان حبیب‌بن‌مظاهر لشکر ۲۷ محمد رسول‌الله (ص) می‌پردازد که در سال ۱۳۶۶ و در عملیات بیت‌المقدس به شهادت رسید.

گزیده کتاب مثل عابس

خانواده حمید، نسل در نسل اهل منطقه کن تهران بودند. کن پنج محله داشت؛ دارقاضی، میانده، بالون، اسماعیلیان وسرآسیاب. حمید بچه سوم خانواده بود و سرآسیاب به دنیا آمد؛ یکم آذرسال43.

پدرش را علی آقا صدا می کردند ومادرش را طوبی خانم. دوتا خواهر و هشت تا برادر داشت. پدرش خانه ای را با نانوایی کنارش خریده بود. مغازه را اجاره داد و عایدی اش را خرج زن و بچه هایش می کرد. خانه شان دوتا اتاق بیشتر نداشت و برای خانواده پرجمعیتشان کوچک بود.

فهرست

سخن ناشرمقدمۀ نویسندهخانه‌ای در نزدیکی باغ لُرَکانمعلوم است اینها دزدند!من همه را به یک چشم می‌بینم!گربه های وحشینباید او را می‌کشتی!ارتفاع1904فریادی در سینه کش کوهخوش به حال سعیدلابه لای درختهای بلوطرزم شبانهالان موقع بیرون آمدن نیستدر جبهه را می‌بندیمبه سمت تپۀ گچیمیخواهم زن بگیرمعطر گازوئیلینوک پیکان حملهاین تو بمیری، از آن تو بمیریها نیست!منابعتصاویر و اسناد

کتاب الکترونیکی

5,000 تومان

حجم : 8.4 مگا بایت

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 232