× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری

روزهای لاجوردی

زندگینامە سردار شهید سیدمهدی لاجوردی

ناشر: 27 بعثت

نویسنده:

ویراستار: مطهره مرادبیگی , محبوبه گودرزی

صفحات کتاب : 319

کنگره : ‫‬‭‬‭‬‮‭DSR1626

دیویی : ‏‫‬‭‬‭‬‮‭955/0843092

کتابشناسی ملی : 6120630

شابک : 9786007472989

سال نشر : 1399

خرید نسخه چاپی کتاب از سوره مهر : لینک

توجه: این کتاب فقط در نرم افزار کتابخوان سوره مهر (نسخه اندروید) قابل استفاده است.

دانلود اپلیکیشن کتابخوان سوره مهر
دانلود کتابخوان نسخه اندروید

معرفی کتاب روزهای لاجوردی

معرفی کتاب روزهای لاجوردی

کتاب «روزهای لاجوردی» به زندگی ‌نامه سردار شهید مهدی لاجوردی از فرماندهان زرهی گردان امام سجاد (ع) با بیانی روان و صمیمی می‌ پردازد.

«روزهای لاجوردی» بیست و هفتمین کتاب از مجموعه بیست و هفتی‌ ها به قلم مریم عرفانیان است که به زندگی ‌نامه سردار شهید مهدی لاجوردی از فرماندهان زرهی گردان امام سجاد (ع) لشکر 27 محمد‌ رسول ‌الله (ص) با بیانی روان و صمیمی می‌ پردازد.

کتاب حاضر مخاطب را با متنی جذاب و خواندنی با واقعیت‌ های زندگی سردار شهید از دوران کودکی تا زمان شهادت و بر اساس مصاحبه‌ هایی که با خانواده و دوستان و همرزمانش شده به دور از بزرگ نمایی، شعارزدگی و خیال پردازی رو به رو میکند.

گزیده کتاب روزهای لاجوردی

سیدعباس، پدر سیدمهدی، اصالت قمی داشت. از همان ده یازده سالگی که پدرش به رحمت خدا رفت، تنها برای کار به تهران آمد. تهران با شهر خودش فرق می کرد. بزرگ بود و خیابان هایش زیاد و کوچه پس کوچه هایش زیادتر. با همان سن و سال کم در نانوایی مشغول به کار شد. نانوایی توی خانی آباد و دم مسجد قندی بود. اتاقی کرایه کرد و مدتی بعد، برادرانش را به تهران آورد. سالها در تهران زندگی کرد تا اسم نیمی از محله هایش را به خاطر سپرد. 

فهرست

سخن ناشرمقدمهشروع یک زندگیاز آب گرفتهخانه جدیدشیفته فوتبالمبارزه با رژیم شاهنفس های آخر زمستانترورپیوندورود به سپاهراننده تانکپاسگاه زیداولین عملیات زرهیگریز از محاصره! روزهای مرخصیشناساییفرمانده گرداندو دوست قدیمیسنگر متحرکگوسفندهای جاسوس! دوره عالی زرهیعملیات خیبرچه خبر فرمانده؟یکی شبیه برادرخانه ای در دزفولگردانِ فوتبالی هازان که شدی شمع..فتحِ فاواندیمشک، شهر زندگیفرمانده گردان بلال حبشیکربلایی دیگربه رنگ لاجوردتصاویر

برچسب ها

کتاب الکترونیکی

15,000 تومان

حجم : 14.0 مگا بایت

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 320