× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری

شهید حسین انصاری

به روایت سادات مقدسی حسینی، همسر شهید

ناشر: روایت فتح

نویسنده:

ویراستار: سید مجتبی مومنی

مجموعه اثر : نیمه پنهان ماه

صفحات کتاب : 112

کنگره : DSR1626‭‬ ‭/‮الف‬8‏‫‭م8 1397

دیویی : 955/0843092

کتابشناسی ملی : 5121532

شابک : 978-600-3301-13-9

سال نشر : 1397

توجه: این کتاب فقط در نرم افزار کتابخوان سوره مهر (نسخه اندروید) قابل استفاده است.

دانلود اپلیکیشن کتابخوان سوره مهر
دانلود کتابخوان نسخه اندروید

معرفی کتاب شهید حسین انصاری

معرفی کتاب شهید حسین انصاری

کتاب شهید حسین انصاری، بیست‌وپنجمین کتاب از مجموعه طلایه‌داران جبهه حق در مورد زندگی شهید حسین انصاری می‌باشد. شهید حسین انصاری قائم مقام پادگان حرّ قرارگاه حمزه سیدالشهداء(ع) بود.

گزیده کتاب شهید حسین انصاری

اولین بهار زندگی مشترکمان بود که وعدهٔ زیارت مشهد را داد. یک روز گفت: «خانم! دو تا از دوستام نامزد کردند. می خوان برن مشهد و از اونجا هم میرن سرِ خونه و زندگیشون. دوست داری با اینها بریم؟ » قبول کردم.

دوستش ماشین پدرش را گرفته بود. از جادهٔ شمال رفتیم؛ ولی برای اینکه روز سیزده رجب مشهد باشیم، در مسیر، زیاد توقف نکردیم؛ فقط به اندازۀ یک ناهار و نماز. مردها جلو نشسته بودند، ما خانمها هم عقب. هر چندساعت یکبار، راننده عوض میشد تا زحمت رانندگی روی دوش یک نفر نباشد. آخر شب بود که به هتل رسیدیم. نمی دانم الآن هم هتل رز هست یا نه، ولی آن زمان حرف اول را در مشهد میزد. یک اتاق برای خانمها گرفتند، یک اتاق هم برای خودشان. بین اتاق هایمان یک در بود که موقع ناهار و شام آن را باز می کردیم. وسعمان به غذاهای هتل نمی رسید. چون سن و تجربۀ من از آن خانم ها بیشتر بود، شده بودم مادر و حسین هم بابا شده بود.

برچسب ها

کتاب الکترونیکی

5,000 تومان

حجم : 1.4 مگا بایت

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 112