× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری

شهید نورعلی شوشتری

به روایت طیبه درری سرولایتی، همسر شهید

ناشر: روایت فتح

نویسنده:

ویراستار: خدیجه عارفی

مجموعه اثر : نیمه پنهان ماه

صفحات کتاب : 127

کنگره : ‏‫DSR1626‭‬‭ /ش84‫‬‭‏‫‭د4 1396

دیویی : ‏‫‬‭955/0843092‬

کتابشناسی ملی : 4583017

شابک : ‏‫‭978-600-330-075-0

سال نشر : ‏‫1396

توجه: این کتاب فقط در نرم افزار کتابخوان سوره مهر (نسخه اندروید) قابل استفاده است.

دانلود اپلیکیشن کتابخوان سوره مهر
دانلود کتابخوان نسخه اندروید

معرفی کتاب شهید نورعلی شوشتری

معرفی کتاب شهید نورعلی شوشتری

کتاب شهید نورعلی شوشتری جلد سی ام از مجموعه نیمه پنهان ماه و نوشته مریم عرفانیان است که در انتشارات روایت فتح به چاپ رسیده است. انتشارات روایت فتح که در زمینه چاپ کتاب های دفاع مقدس، خاطرات شهدا و ادبیات پایداری فعالیت های گسترده ای دارد، از زیرمجموعه های بنیاد فرهنگی روایت فتح است.

بنیاد فرهنگی روایت فتح متولی جشنواره های بین المللی فیلم مقاومت، جشنواره تئاتر مقاومت، جشنواره هنر مقاومت است و در حوزه های تئاتر و هنرهای نمایشی، مستند، سینما، هنرهای تجسمی، ادبیات و رسانه فعالیت دارد.کتاب شهید نورعلی شوشتری، روایاتی از زندگی و رشادت های این شهید بزرگ دفاع مقدس است.

سردار سرتیپ پاسدار نور علی شوشتری در سال 1327 در روستای سر ولایت شهرستان نیشابور به دنیا آمد. قبل از انقلاب با حضرت آیت الله خامنه ای در ارتباط بود و بعد از پیروزی انقلاب به عضویت سپاه پاسداران در آمد. با وجود مسئولیت و رده های بالایی که در سپاه بدست آورد هیچ گاه اجازه نداد فرزندانش مسئولیتی به واسطه ایشان دریافت کنند.

فرماندهی لشگر 5 قرارگاه نجف، قرارگاه حمزه و جانشینی فرمانده نیروی زمینی سپاه بخشی از مسئولیت های این فرمانده بزرگ و شهید والا مقام است. وی از اول فروردین 88 نیز با حفظ سمت، فرماندهی قرارگاه قدس زاهدان را عهده دار شد و موفق گردید با تلاشی پیگیر و مجاهدتی خستگی ناپذیر ایجاد اتحاد بین طوایف شیعه و سنی را در این استان به افتخارات خود بیفزاید. و در پایان نیز در همین راه و توسط عوامل انتحاری به شهادت رسید.

گزیده کتاب شهید نورعلی شوشتری

دیروز از هر چه بود، گذشتیم؛ امروز از هر چه بودیم گذشتیم. آنجا پشت خاکریز بودیم و اینجا در پناه میز. دیروز دنبال گمنامی بودیم و امروز مواظبیم ناممان گم نشود. جبهه بوی ایمان می داد و اینجا ایمانمان بو می دهد. آنجا بر درب اتاقمان می نوشتیم: یا حسین فرماندهی ازآن توست؛ الان می نویسیم بدون هماهنگی وارد نشوید. الهی نصیرمان باش تا بصیر گردیم، بصیرمان کن تا از مسیر برنگردیم. آزادمان کن تا اسیر نگردیم.

برچسب ها

کتاب الکترونیکی

8,000 تومان

حجم : 1.4 مگا بایت

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 184

موضوعات

محصولات مشابه

بیشتر