× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری

شهید حمید قاضی میرسعید

به روایت فخرالسادات قاضی، همسر شهید

ناشر: روایت فتح

نویسنده:

ویراستار: فاطمه دوست کامی

مجموعه اثر : نیمه پنهان ماه

صفحات کتاب : 104

کنگره : ‏‫DSR1626‭‬‭‬‭ /ق165‏‫‭م5 1396

دیویی : ‏‫‭‭‭955/0843092‬

کتابشناسی ملی : 4577008

شابک : ‫‭978-600-330-069-9

سال نشر : ‏‫1396

توجه: این کتاب فقط در نرم افزار کتابخوان سوره مهر (نسخه اندروید) قابل استفاده است.

دانلود اپلیکیشن کتابخوان سوره مهر
دانلود کتابخوان نسخه اندروید

معرفی کتاب شهید حمید قاضی میرسعید

معرفی کتاب شهید حمید قاضی میرسعید

کتاب شهید حمید قاضی میرسعید جلد بیست و نهم از مجموعه نیمه پنهان ماه و نوشته زهرا مشتاق است که در انتشارات روایت فتح به چاپ رسیده است. انتشارات روایت فتح که در زمینه چاپ کتاب های دفاع مقدس، خاطرات شهدا و ادبیات پایداری فعالیت های گسترده ای دارد، از زیرمجموعه های بنیاد فرهنگی روایت فتح است.

بنیاد فرهنگی روایت فتح متولی جشنواره های بین المللی فیلم مقاومت، جشنواره تئاتر مقاومت، جشنواره هنر مقاومت است و در حوزه های تئاتر و هنرهای نمایشی، مستند، سینما، هنرهای تجسمی، ادبیات و رسانه فعالیت دارد. کتاب شهید سید حمید قاضی میرسعید، روایاتی از زندگی و رشادت های این شهید بزرگ دفاع مقدس است.

گزیده کتاب شهید حمید قاضی میرسعید

حمید مدت ها مسئول امور فرهنگی سپاه بوده. در کنارش هر کاری که از دستش بر می آمده، برای این مردم انجام می داده. مردمی که زندگی سخت داشتند و هیچ وقت ازمسئولان وقت محبتی ندیده بودند. حمید هم سفره شان می شود. پای درد دل هایشان می نشیند. به حرف هایشان گوش می دهد. و هر کاری که می توانسته یا از دستش بر می آمده، برایشان انجام می دهد.

سعی می کند مثل خودشان زندگی کند. با این که به خاطر مسئولیتی که داشته، می توانسته از امکانات آن جا هم استفاده کند، این کار را نمی کند. نمی خواهد فکر کنند او هم آمده چیزی ببرد و برود. بعد هم که با حکم حاج همت جانشین فرمانده سپاه می شود و کارهای بیشتری آن جا انجام می دهد.

برچسب ها

کتاب الکترونیکی

5,000 تومان

حجم : 1.0 مگا بایت

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 160