× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری

شهید فضل الله مهدی زاده محلاتی

به روایت اقلیمسادات شهیدی، همسر شهید

ناشر: روایت فتح

نویسنده:

مجموعه اثر : نیمه پنهان ماه

صفحات کتاب : 110

کنگره : ‏‫DSR1626‭‬ ‭/م2835ش9 1392‎‭

دیویی : ‏‫955/08432092‎‭‬

کتابشناسی ملی : 3099328

شابک : 978-600-5182-97-2

سال نشر : 1392‏‭‬

توجه: این کتاب فقط در نرم افزار کتابخوان سوره مهر (نسخه اندروید) قابل استفاده است.

دانلود اپلیکیشن کتابخوان سوره مهر
دانلود کتابخوان نسخه اندروید

معرفی کتاب شهید فضل الله مهدی زاده محلاتی

معرفی کتاب شهید فضل الله مهدی زاده محلاتی

کتاب شهید فضل الله مهدی زاده محلاتی جلد بیست و یکم از مجموعه نیمه پنهان ماه و نوشته معصومه شیبانی است که در انتشارات روایت فتح به چاپ رسیده است.انتشارات روایت فتح که در زمینه چاپ کتاب های دفاع مقدس، خاطرات شهدا و ادبیات پایداری فعالیت های گسترده ای دارد، از زیرمجموعه های بنیاد فرهنگی روایت فتح است.

بنیاد فرهنگی روایت فتح متولی جشنواره های بین المللی فیلم مقاومت، جشنواره تئاتر مقاومت، جشنواره هنر مقاومت است و در حوزه های تئاتر و هنرهای نمایشی، مستند، سینما، هنرهای تجسمی، ادبیات و رسانه فعالیت دارد. کتاب شهید فضل الله محلاتی، روایاتی از زندگی و رشادت های این شهید بزرگ دفاع مقدس است.

گزیده کتاب شهید فضل الله مهدی زاده محلاتی

او جوان است، تو جوان تر از او. او عاشق است، تو عاشق تر از او. او دل به بزرگ مردها سپرده است، تو دل به او. او قاصد بی قرار آن هاست، تو تنها سنگ صبور او. او رنج زندان می کشد، تو رنج تنها ماندن در خانه ی کوچک او. او به رنج ها و زخم ها و نامرادی ها می خندد، تو به خنده ی او می خندی. خنده ی تو این روزها، وقتی دیدنی است که سراپا شور و شوق می شوی در آن لحظه که از شیخ خنده روی خودت حرف می زنی .

برچسب ها

کتاب الکترونیکی

7,000 تومان

حجم : 1.8 مگا بایت

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 152

موضوعات

محصولات مشابه

بیشتر