× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری

به همین سادگی

ناشر: روایت فتح

نویسنده:

صفحات کتاب : 107

کنگره : DSR1625‏‫‬‭/خ34ب9 1396

دیویی : 955/08430922

کتابشناسی ملی : 4695617

شابک : 978-600-330-088-0

سال نشر : 1396

توجه: این کتاب فقط در نرم افزار کتابخوان سوره مهر (نسخه اندروید) قابل استفاده است.

دانلود اپلیکیشن کتابخوان سوره مهر
دانلود کتابخوان نسخه اندروید

معرفی کتاب به همین سادگی

معرفی کتاب به همین سادگی

کتاب به همین سادگی، شامل خاطراتی از ازدواج شهدای دفاع مقدس و انقلاب اسلامی است . این کتاب به منظور نشان دادن سبک زندگی شهدا تدوین و نوشته شده است. به همین منظور نویسنده به سراغ خاطرات ۸۰ تن از شهدای انقلاب اسلامی و دفاع مقدس رفته است، که در نهایت تصمیم بر این شده است که خاطرات ۴۰ تن از شهدا جمع آوری و تنظیم شود. خاطرات شهیدان چمران، برونسی، کاظمی، حمید و مهدی باکری، مصطفی طالبی، دقایقی، منوچهر مدق، شهید مصطفی احمدی روشن و ... از جمله شهدایی هستند که خاطرات آن ها در این کتاب جمع آوری شده است. کتاب شامل خاطرات کوتاهی از همسران شهداست که خاطره ازدواج آن ها به صورت داستان های کوتاه بازنویسی شده است.

گزیده کتاب به همین سادگی

عبدالحسین پسر خاله مادرم بود اما ما اصلا با هم رفت و آمد نداشتیم. نزدیک عید سال ۴۷ بود که مادرش به خواستگاری ام آمد. پدرم از این خواستگاری خیلی راضی و خوشحال بود.
می گفت: من اگر قرار باشد دخترم را شوهر بدهم به مال و ثروت یک جوان شوهر نمی دهم به ایمان و اخلاق آن پسر نگاه می کنم، به تلاش هایش برای اینکه نان حلال بر سر سفره اش بیاورد نگاه می کنم. من نگاه به نمازهای شب عبدالحسین، نمازهای اول وقتش، قرآن هایی که می خواند و اخلاق خدایی که دارد می کنم و من عبدالحسین را به عنوان یک داماد نمونه و تک برای دخترم انتخاب می کنم. 

بعد از خواستگاری یک روز آمدند برای عید دیدنی. شیرینی که رسم بود برای دختر تازه نامزد کرده ببرند نخودچی و کشمش بود. و یک تکه طلا و یا هدیه ای گران قیمت اما کوچک زیر این نخودچی کشمش ها می گذاشتند. یک ظرف پر از نخودچی کشمش برایم آوردند، و یک انگشتر بسیار زیبا. بعد از اینکه رفتند همه خانواده مشتاق بودند ببینند زیر شیرینی ها برای عروس چه گذاشته اند. یک انگشتر طلای بسیار زیبا».


برچسب ها

کتاب الکترونیکی

5,000 تومان

حجم : 1.1 مگا بایت

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 112