× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری

ستاری به روایت همسر شهید

آسمان 5

ناشر: روایت فتح

نویسنده:

مجموعه اثر : آسمان

صفحات کتاب : 103

کنگره : DSR1626‭‬‭‬ ‭/س214‏‫‬‭ر4

دیویی : ‏‫‬‭955/0843092

کتابشناسی ملی : 2738464

شابک : ‫‬‭978-600-5182-76-7‬

سال نشر : 1392

توجه: این کتاب فقط در نرم افزار کتابخوان سوره مهر (نسخه اندروید) قابل استفاده است.

دانلود اپلیکیشن کتابخوان سوره مهر
دانلود کتابخوان نسخه اندروید

معرفی کتاب ستاری به روایت همسر شهید

معرفی کتاب ستاری به روایت همسر شهید

 کتاب ستاری به روایت همسر شهید توسط لعیا رزاق زاده نوشته شده است. در کتاب قطور تاریخ، فصل جدیدی به نام انقلاب اسلامی و به نام انسان نوشته شده است. این فصل از جنس بهار است، ولی به رنگ سرخ نوشته شده است و خزانی به دنبال ندارد. این فصل، داستان تجدید عهد انسان در روزهای پایانی تاریخ است و برای همین با خون و اشک نوشته شده است؛ خونی که یک روز در این سرزمین بر خاک ریخته شد و اشکی که روزی در وداع، گوشه چادری پنهان شد و روزی دیگر بر سر مزاری به خاک فرو شد و امروز باز هم جاری می شود تا یکبار دیگر گرد و غبار ناگریز زمان را از چهره سرداران روزهای انتظار بشوید. 

گزیده کتاب ستاری به روایت همسر شهید

چهارم دبستان بودم. صبح که از خواب بیدار می شدم، ناشتا خورده و نخورده می دویدم می نشستم روی پله‌ها. سرم را می کردم پشت گلدان‌های شمعدانی و چشم می دوختم به در. مستأجری داشتیم که افسر نیروی هوایی بود. عاشق لباس هایش بـودم. از در که بیرون می‌آمد و کفش هایش را می بست، من هم چشم‌هایم را می بستم و غرق رؤیاهای همیشگی و کودکانه‌ام می شدم.

برچسب ها

کتاب الکترونیکی

5,000 تومان

حجم : 3.1 مگا بایت

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 128