× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری

و دست ها از خاک روییدند

ناشر: سوره مهر

نویسنده:

صفحات کتاب : 128

کنگره : ‏‫‭PIR8143‭/‮ال‍ف‌‬66‏‫‭‭و4 1388

دیویی : ‏‫‭8‮فا‬3/62

کتابشناسی ملی : ‎1‎6‎8‎0‎3‎9‎0

شابک : ‏‏‫‭978-964-506-698-5

سال نشر : ‏‫1388

توجه: این کتاب فقط در نرم افزار کتابخوان سوره مهر (نسخه اندروید) قابل استفاده است.

دانلود اپلیکیشن کتابخوان سوره مهر
دانلود کتابخوان نسخه اندروید

معرفی کتاب و دست ها از خاک روییدند

معرفی کتاب و دست ها از خاک روییدند

کتاب و دست ها از خاک روییدند داستانی است نوشته سوسن طاقدیس است که توسط انتشارات سوره مهر منتشر شده است.


گزیده کتاب و دست ها از خاک روییدند

تمام شد. انتظار به پایان رسید. پدر این بار هم سرِ قولش ماند. خودش گفته بود که اگر هر دو بدون تجدید قبول بشوند، خیلی زود به ده می روند و خیلی بیشتر از همیشه آنجا می مانند، و زودتر از آنچه فرزانه و محمود انتظار داشتند، مژدۀ رفتن به ده را به خانه آورد.

تابستان سال پنجاه و هفت بود. فرزانه و محمود چندان امیدی نداشتند که آن سال هم به ده بروند؛ مخصوصاً که پدر مدتی بود حرفش را نزده بود. هر شب، همین که پدر به خانه می آمد، سراغ رادیو می رفت و بعد از آنکه مدتی با آن ور می رفت و صداهای عجیب و غریبی از آن درمی آورد، به رادیوهای خارجی گوش می کرد. وقتی هم که اخبار را می شنید، چنان توی فکر فرومی رفت که کسی جرئت نمی کرد با او حرف بزند! تا آنکه آن شب با لب خندان از در وارد شد و گفت که فردا راهی می شوند.

محمود با خوشحالی بالا و پایین پرید و فریاد کشید: «جانمی جان...» و بعد به فرزانه نگاه کرد. فرزانه با چشمانی پر از شوق و امید، نگاهش را پاسخ داد. انگار با نگاهش به او گفت که «دیدی گفتم؟! دیدی گفتم بابا سرِ قولش می ماند؟!»

برچسب ها

کتاب الکترونیکی (EPUB)

17,800 تومان

حجم : 202.9 کیلو بایت

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 128