× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری

همزاد

ناشر: سوره مهر

نویسنده:

صفحات کتاب : 216

کنگره : ‏‫‬‮‭PIR7929‭ /ز2‏‫‬‮‭ھ8 1390

دیویی : ‏‫‬‮‭‭8‮فا‬3/62‬

کتابشناسی ملی : 2610870

شابک : ‏‫978-600-175-283-4‬

سال نشر : ‏‫1390

خرید نسخه چاپی کتاب از سوره مهر : لینک

توجه: این کتاب فقط در نرم افزار کتابخوان سوره مهر (نسخه اندروید) قابل استفاده است.

دانلود اپلیکیشن کتابخوان سوره مهر
دانلود کتابخوان نسخه اندروید

معرفی کتاب همزاد

معرفی کتاب همزاد

کتاب همزاد رمانی نوشته نورالدین آزاد است که توسط انتشارات سوره مهر منتشر شده است. شیرزاد طبری کُشتی‌گیر نامدار مازندران، آماده است که آخرین کشتی خود را در مقابل حریف تهرانی بگیرد و مازندرانی‌ها را در برابر تهرانی‌ها به قهرمانی برساند. همه حدس‌ها و پیش‌بینی‌های کارشناسان و ورزشی‌نویس‌ها از پیروزی او خبر می‌دهد، اما شیرزاد درست لحظه‌ای که روی تشک می‌آید، بدحال می‌شود و کارش به بیمارستان می‌کشد . این شروع نفس گیر و غافلگیرکننده، آغازی است بر رمان «همزاد».

اما قبل از آنکه مشخص شود چه بلایی بر سر شیرزاد آمده است، نورالدین آزاد دومین شوک را بر خواننده وارد می‌کند؛ شهرزاد خواهر دوقلوی شیرزاد، وقتی برای آوردن پزشک بر بالین پدر بیمارشان رفته است، ربوده می‌شود. آدم‌ربایان نقشه شومی در سر دارند، اما شهرزاد در برابر آن ها مقاومت می‌کند و پیش از آنکه دست‌شان به او بخورد، توسط آدم‌ربایان کشته می‌شود. ادامه این ماجرا جذاب را در کتاب همزادبخوانید.

گزیده کتاب همزاد

در خانه ای نسبتاً بزرگ در روستای رستم آباد، رادیو با صدای بلند روشن بود و گوینده، هیجان زده، با تعریف و تمجید از شیرزاد جریان لحظه به لحظه از درون و بیرون ورزشگاه را گزارش می داد. شهرزاد خواهر دوقلوی شیرزاد گوش به رادیو داشت اما چشم از پدر بیمار خود برنمی داشت. پدرش سال ها بود که دچار بیماری تنگی تنفس شده بود و تمام پزشکان به او توصیه کرده بودند رطوبت خاص کناره دریاچه خزر برای تنفس و ریه های او نامناسب است و باید به نقاط کوهستانی خشک بدون رطوبت برود؛ اما آقای طبری نه قدرت مالی نقل مکان به نقاط بیگانه را داشت و نه می توانست از روستای زیبا و محبوب زادگاه خود و مردم مهربان آن دل بکند.

برچسب ها

کتاب الکترونیکی (EPUB)

16,250 تومان

حجم : 217.5 کیلو بایت

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 216