× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری

کودک و توفان

ناشر: سوره مهر

نویسنده:

صفحات کتاب : 144

دیویی : ‏‫‮دا‬‭300‏‫‬‭ف222ک 1388

کتابشناسی ملی : ‎1‎7‎6‎2‎5‎5‎8

شابک : ‏‫‬‭978-964-506-552-0

سال نشر : ‏‫1388

خرید نسخه چاپی کتاب از سوره مهر : لینک

توجه: این کتاب فقط در نرم افزار کتابخوان سوره مهر (نسخه اندروید) قابل استفاده است.

دانلود اپلیکیشن کتابخوان سوره مهر
دانلود کتابخوان نسخه اندروید

معرفی کتاب کودک و توفان

معرفی کتاب کودک و توفان

کتاب کودک و توفان در مورد یک خانواده ارتشی است، پدر خانواده طرفدار شاه است و بعد از پیروزی انقلاب بازنشسته می شود و سعی می کند با همکاری دیگر دوستانش علیه جمهوری اسلامی دست به کودتا بزند. اما پسر نوجوان این خانواده پس ازپی بردن از تصمیم پدر و دیگر دوستانش در ابتدا دچار ترس می شود ولی بعد تصمیم می گیرد هر طور شده پدرش را از این تصمیم منصرف کند.

اما چون نمی تواند پدرش را متقاعد کند با معلمش که از نیروهای انقلابی است صحبت می کند و تصمیم می گیرند نیروهای انقلاب را در جریان بگذارند ودر آخر این توطئه با دستگیری کودتاگران خنثی می شود. فتاحی این کتاب را در سال 1365 نوشته با توجه به فضای به وجود آمده پس از انقلاب برای نوجوانان نوشته است و می توان گفت هدف از نوشتن این رمان این بوده که نوجوانان با واقعیت های انقلاب و مبارزات مردم و همچنین شرکت هم نسل هایشان در این مبارزات آشنا شوند.

گزیده کتاب کودک و توفان

پدرم، همانطور که خبردار ایستاده بود، گفت: «بله تیمسار! » تیمسار، دودهای داخل سینه اش را بیرون داد و گفت: «که اینطور! پس سرگرد امیری جا زده اند! ! » به پدرم اشاره کرد که بنشیند و خودش روی کاغذی مشغول نوشتن چیزهایی شد. به شدت برافروخته و عصبانی بود؛ ولی سعی می کرد طوری رفتار کند که بقیه افسران به این موضوع پی نبرند.

 از نوشتن که فارغ شد، لبخند سری زد و گفت: « باید تشکر قلبی خود را به شما افسران وطن پرست ابلاغ کنم. ما، شرکت شما در این جلسه را قبول عضویت در ارتش رهایی بخش ایران تلقی می کنیم و از این لحظه، شما افسران، فرماندهان این ارتش پیروز هستید.

فهرست

جای خالی مادر در خانه میهمانی عجیب و مهیمانان عجیب تر! در کلاس درس ریاضی دستور ترور سرگرد امیری شته ها ضبط صوت کوچک مأموریت ویژه ای برای پدر آمدن خان عمو و برگشتن مادر به خانه آخرین جلسه ی کودتاگران دستگیری کودتاگران

برچسب ها

کتاب الکترونیکی (EPUB)

8,450 تومان

حجم : 240.5 کیلو بایت

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 144