× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری

مریض بی پول

ناشر: سوره مهر

نویسنده:

مجموعه اثر : شکرستان

صفحات کتاب : 26

کتابشناسی ملی : 3801684

شابک : ‫‭978-600-03-0119-4‬‭‬

سال نشر : 1394

توجه: این کتاب فقط در نرم افزار کتابخوان سوره مهر (نسخه اندروید) قابل استفاده است.

دانلود اپلیکیشن کتابخوان سوره مهر
دانلود کتابخوان نسخه اندروید

معرفی کتاب مریض بی پول

معرفی کتاب مریض بی پول

قصه های مجموعه کتاب شکرستان برگرفته از مجموعه انیمیشن آن است با ذکر این نکته که قصه های کتاب با قصه های فیلم یا انیمیشن متفاوت هستند. در این مجموعه قصه برای کتاب نوشته می شود. تصاویر هر جلد از این مجموعه برگرفته از تصاویر انیمیشن «شکرستان» است. انیمیشن شکرستان در هر قسمت دارای داستانی مجزا بود که شخصیت ها بنا به نیازهای دراماتیک هر قصه، در هر قسمت نقشی متفاوت برعهده می گرفتند. قصه های این انیمیشن بر اساس داستان ها، ضرب المثل ها و قصه های قدیمی و عامیانه ایرانی-شرقی انتخاب و سپس با رویکردی مدرن و به روز به رشته تحریر در آمدند.


گزیده کتاب مریض بی پول

طبیب‌باشی که عاشق مریض‌ها بود از پنجره همه‌چیز را دیده بود. زود آمد پایین و دست تاجرزاده را گرفت و کشاند داخل. او را روی یک صندلی نشاند و پرسید: خب حالا بگو ببینم کجایت درد می‌کند؟ پسر تاجر که حسابی از آمدن پیش طبیب پشیمان شده بود، می‌خواست بگوید چیزی نیست اما طبیب به او فرصت نداد و شروع کرد به معاینه کردن. طبیب گفت: حتی یک نقطه‌ی سالم هم در بدنت پیدا نمی‌شود. همه‌چیز به قلب مربوط است. اگر قلبت را عمل کنم همه‌چیز درست می‌شد، حتی از روز اول هم سالم‌تر می‌شوی.»

کتاب الکترونیکی

8,450 تومان

حجم : 2.4 مگا بایت

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 24