× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری

مرغ های طلسم شده

ناشر: سوره مهر

نویسنده:

مجموعه اثر : شکرستان

صفحات کتاب : 32

کتابشناسی ملی : 3804087

شابک : ‫‬‭978-600-03-0112-5

سال نشر : 1394

توجه: این کتاب فقط در نرم افزار کتابخوان سوره مهر (نسخه اندروید) قابل استفاده است.

دانلود اپلیکیشن کتابخوان سوره مهر
دانلود کتابخوان نسخه اندروید

معرفی کتاب مرغ های طلسم شده

معرفی کتاب مرغ‌های طلسم شده

کتاب مرغ‌های طلسم شده به نویسندگی محمود برآبادی ماجرای استادی را روایت می‌کند که روزی تاجری برای کودکان مکتب‌خانه‌اش غذای لذیذی می‌فرستد اما استاد تصمیم می‌گیرید غذا‌ها را برای خودش نگه دارد. غافل از اینکه کودکان متوجه این مسئله شده‌اند که تاجر غذاها را برای آنان فرستاده است. کتاب تاثیر و عواقیب مکر و حیله را به کودکان نشان می‌دهد. مرغ‌های طلسم شده یکی از داستان‌های جذاب و آموزنده‌ی مجموعه «شکرستان و یک داستان» است که با روایتی ساده و روان و تصاویری رنگی و جالب برای کودکان ارائه شده.

گزیده‌ای از کتاب مرغ‌های طلسم شده

استاد دم در رفت. یک خدمتکار پشت در بود. سلام کرد و گفت: «امروز عروسی پسر تاجر باشی است. از شما دعوت کرده برای نهار تشریف بیاورید. این سینی غذا و شربت هم برای بچه‌های مکتب‌خانه است.» استاد گفت: «مبارک است! به تاجر باشی سلام برسانید. بگویید خدمت می‌رسم.» بعد سینی را گرفت و غذاها را بو کرد و گفت: «به به! عجب بو و برنگی دارد. حیف این غذا نیست که بدهم بچه‌ها بخورند؟! خودم تا یک هفته می‌توانم آن را بخورم.» غافل از اینکه تا از اتاق بیرون رفت، بچه‌ها رفتند روی شانه هم و از پنجره همه چیز را دیدند.

کتاب الکترونیکی

8,450 تومان

حجم : 3.6 مگا بایت

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 32