× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری

گوش سفید، دم سیاه و دیگران

ناشر: سوره مهر

نویسنده:

مجموعه اثر : شکرستان

صفحات کتاب : 32

کتابشناسی ملی : 3808450

شابک : ‫‬‭978-600-03-0100-2

سال نشر : 1394

توجه: این کتاب فقط در نرم افزار کتابخوان سوره مهر (نسخه اندروید) قابل استفاده است.

دانلود اپلیکیشن کتابخوان سوره مهر
دانلود کتابخوان نسخه اندروید

معرفی کتاب گوش سفید، دم سیاه و دیگران

معرفی کتاب گوش سفید، دم سیاه و دیگران

قصه های مجموعه کتاب شکرستان برگرفته از مجموعه انیمیشن آن است با ذکر این نکته که قصه های کتاب با قصه های فیلم یا انیمیشن متفاوت هستند. در این مجموعه قصه برای کتاب نوشته می شود. تصاویر هر جلد از این مجموعه برگرفته از تصاویر انیمیشن «شکرستان» است. انیمیشن شکرستان در هر قسمت دارای داستانی مجزا بود که شخصیت ها بنا به نیازهای دراماتیک هر قصه، در هر قسمت نقشی متفاوت برعهده می گرفتند. قصه های این انیمیشن بر اساس داستان ها، ضرب المثل ها و قصه های قدیمی و عامیانه ایرانی-شرقی انتخاب و سپس با رویکردی مدرن و به روز به رشته تحریر در آمدند.


گزیده کتاب گوش سفید، دم سیاه و دیگران

خان‌قلی صد تا گوسفند چاق و چله داشت. هر روز صبح، خودش دم در طویله می‌ایستاد و قربان صدقه گوسفندهایش می‌رفت و آن‌ها را بدرقه می‌کرد. بعد هم سفارش می‌کرد که سر علف‌های تازه با هم دعوا نکنند. گوسفندها هم در جواب بع‌بع می‌کردند. در آخر گله را به مظفر، چوپانش می‌سپرد. او هم گوسفندها را هی می‌کرد و راهی صحرا می‌شد. آن روز وقتی مظفر از چرا برگشت، خان قلی مثل همیشه شروع به شمردن گله کرد؛ شمرد و شمرد، اما صد نشد؛ یکی کم بود.

کتاب الکترونیکی

8,450 تومان

حجم : 3.8 مگا بایت

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 32