× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری

خستگی ناپذیر

به روایت سید علی اکبر ابوترابی

ناشر: پیام آزادگان

نویسنده:

ویراستار: فرزانه قلعه وند

ارائه دهنده: سوره مهر

گوینده: مهدی طهماسبی

صفحات کتاب : 314

کنگره : DSR1629‭‬ ‭/‮الف‬23آ3‏‫‬‭1391

دیویی : 955/0843092

کتابشناسی ملی : 3078442

شابک : 978-600-5013-68-9

سال نشر : 1391

توجه: این کتاب فقط در نرم افزار کتابخوان سوره مهر (نسخه اندروید) قابل استفاده است.

دانلود اپلیکیشن کتابخوان سوره مهر
دانلود کتابخوان نسخه اندروید

معرفی کتاب خستگی ناپذیر

معرفی کتاب خستگی ناپذیر

کتاب خستگی ناپذیر در سه بخش نگارش یافته است: در بخش اول، سید آزادگان به رابطه خود با شهید سید علی اندرزگو می پردازد و گوشه هایی از شجاعت ها، کرامات و حالات معنوی و حماسی او را بیان می کند. در بخش دوم از شخصیت عارف مجاهد، شهید دکتر مصطفی چمران سخن می گوید و خاطره هایی از دوران اسارت خود را نیز می گوید. در بخش سوم خاطره های خود را از عارفان وارسته و کرامات آن ها بیان می کند.

گزیده کتاب خستگی‌ناپذیر

سرداران عارف، حجت‌الاسلام والمسلمین سیدعلی اندرزگو و حجت‌الاسلام والمسلمین سیدعلی اکبر ابوترابی، مبارزانی خستگی‌ناپذیر بودند که در سخت‌ترین شرایط، با اندیشه‌ای عمیق و عملی بی‌ریا، در راه خدا به جهاد برخاستند و رنج دربه‌دری را به جان خریدند و با اخلاص، تمام عمر خود را وقف خدمت به اسلام و مردم و ترویج معنویت و مبارزه با طاغوت نمودند.آن‌ها عرفان را با مبارزه خستگی‌ناپذیر، اخلاق را با حضور در صحنه‌های دشوارِ زندگی، معنویت را با پیکار بی امان، عبادت و شب زنده داری را با کوششهای توانفرسا و زهد را با اخلاص در هم آمیختند و با دور کردن هواهای نفسانی از خود، لحظه به لحظه به خدا نزدیک‌تر شدند و در بی توقعی و بی تکلفی، برای رضای پروردگار عالم، به کوششی مردانه قد برافراشتند.

آن‌ها رودهایی سرشار از آب زلال بودند که در کویر عطشناک و قحطی زده معنویت و جهاد و ایثار، جاری شدند و با حرکت خویش، محیط اطراف را سرسبز و خرم از عشق به خدا و ایمان و دینداری نمودند.مبارزات دشوار این دو مجاهد فی سبیل الله در آن سالهای طولانی و سخت، آن‌چنان با دقت و تیزهوشی برنامه ریزی شده است که یکی پرتلاش، اما شناخته شده برای دستگاه امنیتی، مخفیانه در همه صحنه‌ها حاضر است و دیگری، پرتلاش، اما ناشناخته، بیشتر صحنه‌ها و وقایع را می‌آفریند، بی آنکه ردپایی از خود به جا گذارد. پشتیبانی مالی، تدارکاتی و تسلیحاتی و ایجاد ارتباط بین نیروهای رازدارِ مبارز با سیدعلی اندرزگو، کاری دشوار و توان‌فرسا بود که سیدعلی‌اکبر ابوترابی، سیدآزادگان، به خوبی از عهده آن بر آمد و همچنان گمنام، همپای یار میداندارِ خویش به مبارزه پرداخت.

برچسب ها

کتاب صوتی

15,000 تومان

حجم : 540.5 مگا بایت

مدت زمان : 472 دقیقه