× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری

هنر در عصر دیجیتال

ناشر: سوره مهر

نویسنده:

مترجم: مهدی مقیم نژاد , محمدعلی مقصودی

صفحات کتاب : 299

کنگره : N7433/8‏‫‭/و2ھ9 1394

دیویی : 776

کتابشناسی ملی : 3601425

شابک : 978-600-175-785-3‬‬

سال نشر : 1394

توجه: این کتاب فقط در نرم افزار کتابخوان سوره مهر (نسخه اندروید) قابل استفاده است.

دانلود اپلیکیشن کتابخوان سوره مهر
دانلود کتابخوان نسخه اندروید

معرفی کتاب هنر در عصر دیجیتال

معرفی کتاب هنر در عصر دیجیتال

کتاب «هنر در عصر دیجیتال» یک کتاب مرجع کلاسیک در حوزه هنر دیجیتال است و نویسنده آن تلاش کرده تا ضمن بررسی گذشته و آینده هنر دیجیتال، به دسته بندی گرایش ها، هنرمندان و شرح آثار عمده آن بپردازد. 

او در این راه کار خود را با رسانه هایی آغاز می‌کند که در اصل در قالب‌های تثبیت شده و سنتی دنیای هنر ریشه دارند و سپس به تجربیاتی در هنر دیجیتال می پردازد که یکسره در دنیای فناوری های مجازی جای می گیرند. این کتاب که برای ترجمه فارسی تا پایان سال 2014 میلادی بروز رسانی شده است شامل 9 فصل و 6 ضمیمه سودمند می‌باشد.

برگزیده کتاب هنر در عصر دیجیتال

فناوری‏ های دیجیتالی همواره تأثیر بسزایی در هنر و فرهنگ معاصر داشته‏ است. این فرم از هنر، از دل انقلاب الکترونیکی، جهانی شدن رسانه‏ ها، و شبکه اینترنت زاده شده است. در واقع، فرهنگ دیجیتال، نسبت به تلویزیون و رادیو، پتانسیل بیشتری برای دگرگونی ‏های اجتماعی دارد، زیرا در شرایطی که ارتباط میان مخاطب با تلویزیون، رادیو و رسانه‏ های ماهواره‏‌ای یک‏طرفه است، اینترنت امکان تعامل متقابل و دسترسی به دامنه بسیار وسیع‌تری از اطلاعات و داده ‏ها را فراهم آورده است. ما در عصر رشد بی‏ سابقه نوآوری ‏های دیجیتالی زندگی می‏ کنیم و جایگاه رسانه‏ های دیجیتال در جامعه معاصر و زندگی روزانه‌مان هر روز بیش از پیش تثبیت می ‏شود.


فهرست

مقدمة نویسندهمقدمة مترجمانفصل اول مروری بر هنر دیجیتال هنر دیجیتال چیست؟ هنر و فناوری تصویری از هنرمند دیجیتال انواع و طبقه بندیهای هنر دیجیتال تصویرپردازی دیجیتال مجسمه های دیجیتال چیدمان دیجیتال و واقعیت مجازی پرفورمنس، موسیقی، و هنرصوتی پویانمایی دیجیتال و ویدیو هنرنرم افزاری، بانک اطلاعاتی، و بازیهای رایانه ای هنر شبکه تاریخچة هنر دیجیتالفصل دوم تصویرپردازی دیجیتال کارگاه تصویرپردازان دیجیتالیفصل سوم مجسمه های دیجیتالی ابزا رها و رو شهای مجسمه سازان مجازیفصل چهارم چیدما نهای دیجیتال و واقعیت مجازی کارگاه هنرمندان چیدمان دیجیتالی و واقعیت مجازی هنرمندان این حوزهفصل پنجم پرفورمنس، موسیقی، و هنر صوتی کاربرد عملی صدای دیجیتال در پرفورمنس، موسیقی، وهنر صوتی هنرمندان این حوزهفصل ششم پویانمایی دیجیتال و ویدیو تکنیکهای پویانمایی دیجیتال و هنر ویدیو هنرمندان این حوزهفصل هفتم هنر نرم افزار، بانک اطلاعاتی، و باز یهای رایانه ای محیط کار هنرمندان نرم افزار، بانک اطلاعات، وبازیهای رایانه ایهشتم هنر شبکه کارگاه هنرمند شبکه هنرمندان این حوزهفصل نهم آیندة هنر دیجیتال آرشیو و نگهداری گرایش به پیشرفتهای فناوری ذخیره سازی داده ها، پهنای باند، و تعامل بازی و واقعیت مجازی فناوری ارتباط بیسیم گاهشمار رویدا دهای هنر دیجیتال و فناوری واژه نامه فهرست منابع مکتوب برای مطالعات بیشتر فهرست منابع اینترنتی برای مطالعات بیشتر فهرست و بسایت هنرمندان دیجیتال فهرست تصا ویر

برچسب ها

کتاب الکترونیکی

20,150 تومان

حجم : 20.7 مگا بایت

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 300