× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری

گفتاری در باب صبر

ناشر: انقلاب اسلامی

نویسنده:

گوینده: میلاد عرفان پور

صفحات کتاب : 81

کنگره : DSR1692

دیویی : 955/0844

کتابشناسی ملی : 7281190

شابک : 978-600-821897-5‬‬

سال نشر : 1399

خرید نسخه چاپی کتاب از سوره مهر : لینک

توجه: این کتاب فقط در نرم افزار کتابخوان سوره مهر (نسخه اندروید) قابل استفاده است.

دانلود اپلیکیشن کتابخوان سوره مهر
دانلود کتابخوان نسخه اندروید

معرفی کتاب گفتاری در باب صبر

«صبر در پیکره ی ایمان همانند سر است در پیکر انسان. »

با اهتمام به فرمایشات رهبری انقلاب در موضوع تواصی به صبر، مرکز توسعه فعالیت های فرهنگی و دینی سازمان تبلیغات اسلامی، پویش ملی کتابخوانی مثبت صبر را با محوریت کتاب گفتاری در باب صبر برگزار می کند.

جهت شرکت در مسابقه از طریق همین درگاه می توانید اصل کتاب را با 30 درصد تخفیف و ارسال رایگان دریافت و کتاب الکترونیک، کتاب صوتی را بصورت رایگان، دانلود نمایید و از طریق این لینک وارد مسابقه تستی شوید.

بعد از خرید نسخه چاپی یا دریافت کتاب از اپلیکیشن کتابخوان؛ هم به صورت الکترونیک و هم به صورت صوتی، کد شرکت در مسابقه برای شماره شما پیامک می شود.

همچنین جهت شرکت در پویش ملی مثبت صبر می توانید،  با عکاسی خلاقانه از کتاب- نقاشی کودکان با ایده والدین از مفهوم صبر- خوانش بخشی از کتاب(کمتر از 1 دقیقه) و. . . ، عکس و فیلم های خود را با هشتک #مثبت_صبر در صفحه اینستاگرام خود قرار دهید و صفحه ما را به آدرس @mosbate_sabr تگ کنید.

جوایز مسابقه و پویش:

نفر اول 10 میلیون تومان

نفر دوم 8 میلیون تومان

نفر سوم 5 میلیون تومان

و 30 کمک هزینه سفر به مشهد مقدس

زمان برگزاری مسابقه تا عید سعید فطر می باشد و هم زمان نفرات برگزیده به قید قرعه کشی معرفی می شوند.


لینک آدرس اینستاگرام

فهرست

برداشت عامیانه از صبر نظری کلّی به مدارک صبر مفهوم اجمالی صبر اهمّیّت صبر از نظر روایاتحدیث اوّلحدیث دوّم موضع صبر در مجموعه ی قوانین اسلام میدانهای صبراقسام صبر 1.صبر بر انجام تکالیف(طاعت)صبر بر طاعت در زندگی ائمّه(علیهم السّلام) نظری به قرآن2.صبر در برابر معصیتاهمّیّت صبر در برابر معصیتنمونه ای از تاریخ نمونه هایی دیگر نظری به روایات3.صبر در برابر حوادث ناگوار (مصیبت)صبر در مصیبتهای اختیاری راههای تلقین این شاخه از صبرآثار و فواید صبر الف) پایداری و پیروزی پاسخ به یک شبهه ب) آثار فردی و روانی صبر 1. پیدایش روح شکست ناپذیری 2. بروز خصلتهای نیک ونهان3. توجّه و اتّکاء بیشتر به خدا نمایه ها

کتاب‌الکترونیکی

رایگان

حجم : 2.9 مگا بایت

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 91

صوتی

رایگان

حجم : 184.1 مگا بایت

مدت زمان : 160 دقیقه