× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری

کربلای تاریخ ساز انقلاب اسلامی

مجموعه ی پیام ها و بیانات امامین انقلاب در خصوص حادثه ی هفتم تیر

ناشر: شهید کاظمی

نویسنده:

صفحات کتاب : 184

کنگره : ‏‫‬‮‭DSR1574/5‭

دیویی : ‏‫‬‮‭‬‭955/0842

کتابشناسی ملی : 5713445

شابک : 978-622-6609-29-6

سال نشر : 1398

توجه: این کتاب فقط در نرم افزار کتابخوان سوره مهر (نسخه اندروید) قابل استفاده است.

دانلود اپلیکیشن کتابخوان سوره مهر
دانلود کتابخوان نسخه اندروید

معرفی کتاب کربلای تاریخ ساز انقلاب اسلامی

معرفی کتاب کربلای تاریخ ساز انقلاب اسلامی

کتاب کربلای تاریخ ساز انقلاب اسلامی، نوشته ی جواد شفیعیان حیدری، مجموعه ی پیام ها و بیانات امامین انقلاب در خصوص حادثه ی هفتم تیر است. کتاب کربلای تاریخ ساز انقلاب اسلامی به واقعه ای اشاره می کند که مانند واقعه ی کربلا برای انقلاب اسلامی است. در این کتاب مجموعه ی پیام ها و بیانات امامین انقلاب در خصوص حادثه ی هفتم تیر را می خوانیم و با این حادثه و تاثیری که بر انقلاب اسلامی گذاشته است آشنا می شویم.

گزیده کتاب کربلای تاریخ ساز انقلاب اسلامی

حادثه هفتم تیر سال ۱۳۶۰ و به شهادت رسیدن همزمان ۷۲ تن از یاران انقلاب حادثه ای نیست که از سپهر انقلاب و تاریخ آن پاک شود. این حادثه با توجه به عظمت و ابعاد متعددی که در آن وجود دارد تا کنون تأثیرات عمیقی در گام نخست حرکت انقلاب و ملت انقلابی ایران داشته است. 

از این رو یادآوری این حادثه عظیم و بیان ابعاد و تأثیرات آن همواره مورد توجه امامین انقلاب و به خصوص حضرت امام خامنه ای بوده است. توجهاتی که در یک رو یکرد کلان در جهت احیاء و زنده نگه داشتن این حادثه در سطح جامعه بوده و در پی بهره مند سازی انقلاب از آثار و برکات آن در طلیعه گام دوم انقلاب است.

از این رو مرور بیانات امامین انقلاب در خصوص این حادثه، سبب شناخت ابعاد و آثار آن شده و می تواند دستمایه معرفی هر چه بیشتر این حادثه و شهدای آن گردد. این مجموعه با گردآوری تمام پیام ها و بیانات حضرت امام خمینی و فرمایشات امام خامنه ای در خصوص شهدای هفتم تیر و ماجرای ترور ناجوانمردانه و وحشیانه آنان، سعی نموده است این مهم را محقق سازد.

فهرست

مقدمهفصل نخست: پیام ها و بیانات امام خمینی(ره)فصل دوم: بیانات حضرت امام خامنه ایبخش نخست: مرور سریع بیانات مقام معظم رهبریبخش دوم: مجموعه بیانات حضرت امام خامنه ایبخش سوم؛ جمله های شاخصفصل سوم: پیوست ها و ضمیمه ها

کتاب‌الکترونیکی

12,000 تومان

حجم : 5.6 مگا بایت

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 184