× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری

غواص ها بوی نعنا می دهند

ناشر: شهید کاظمی

نویسنده:

صفحات کتاب : 106

کنگره : DSR1628‏‫‭/ح44غ9 1398

دیویی : ‫‭955/8430922

کتابشناسی ملی : 5659852

شابک : 978-622-6609-16-6

سال نشر : 1398

توجه: این کتاب فقط در نرم افزار کتابخوان سوره مهر (نسخه اندروید) قابل استفاده است.

دانلود اپلیکیشن کتابخوان سوره مهر
دانلود کتابخوان نسخه اندروید

معرفی کتاب غواص ها بوی نعنا می دهند

معرفی کتاب غواص ها بوی نعنا می دهند

کتاب غواص ها بوی نعنا می دهند، روایت داستانی 72 غواص لشکر «انصارالحسین(ع)» استان همدان است که در روز چهارم دی ماه 1365 در منطقه عملیاتی «کربلا4» حماسه آفریدند. این روایت براساس خاطرات بازماندگان حادثه و شاهدان عینی در قالب داستان به همت حمید حسام به نگارش درآمده است.

جنگ را صورتی بود و سیرتی. صورت آن، خون بود و آتش و باروت و باطن آن، عشق و حماسه و عرفان. از این منظر اخیر بود که اکسیر خون و باروت و آتش، انسان کامل می‌آفرید. امروز بسیاری از سبکباران ساحل‌ها از آن‌همه موج توفندهٔ اروند و کارون، ساحل ثابت و آرامش را می‌بینند. اما برای هر آنکه بر لوح دلش، قیامت قامت غواص‌های کربلای‌ چهار نقش عشق زده است، آن موج‌‌ها همه از زمزمهٔ شور است و شیدایی و پرواز.

این داستان‌واره، برگرفته‌ای از خاطرات بازماندگان این حماسهٔ عاشورایی است؛ فرمانده گردان غواص، گردان جعفر طیار، برادر جانباز کریم طاهری، جانشین گردان برادر آزاده حاج‌محسن جامه‌بزرگ، هم‌رزم صبور و آزاده‌ام حمید تاجدوزیان و سه تن از یادگاران بازگشته از اسارت گردان غواصی لشکر انصارالحسین(ع).

فهرست

مقدمه بخش اول بخش دوم بخش سوم بخش چهارم بخش پنجم بخش ششم بخش هفتم بخش هشتم بخش نهم بخش دهم بخش یازدهم بخش دوازدهم بخش سیزدهم بخش چهاردهم بخش پانزدهم بخش شانزدهم بخش هفدهم بخش هیجدهم بخش نوزدهم بخش بیستم آلبوم تصاویر

کتاب‌الکترونیکی

10,000 تومان

حجم : 16.7 مگا بایت

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 106