× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری

عاشقانه ای برای ۱۶ ساله ها

زندگی داستانی شهیده راضیه کشاورز

ناشر: شهید کاظمی

نویسنده:

ارائه دهنده: گروه فرهنگی هنری یم

گوینده: نگین سادات رسولی

صفحات کتاب : 286

کنگره : ‫‬‭‬‭DSR1668‏

دیویی : ‏‫‬‭‭‬‭‬955/0844092

کتابشناسی ملی : 6064453

شابک : ‫‭978-622-7177-04-6

سال نشر : 1398

توجه: این کتاب فقط در نرم افزار کتابخوان سوره مهر (نسخه اندروید) قابل استفاده است.

دانلود اپلیکیشن کتابخوان سوره مهر
دانلود کتابخوان نسخه اندروید

معرفی کتاب عاشقانه ای برای ۱۶ ساله ها

معرفی کتاب عاشقانه ای برای ۱۶ ساله ها

کتاب عاشقانه ای برای ۱۶ ساله ها نوشته سعیده‌سادات اکبری روایت زندگی شهیده راضیه کشاورز، از شهدای جوان انفجار حسینه سیدالشهدای شیراز است. راضیه کشاورز در سال ۱۳۷۱ در مرودشت متولد شد. تا ۱۶ سالگی موفقیت های زیادی در درس و زندگی به دست آورد اما در انفجار سال ۱۳۸۷ در حسینه سیدالشهدای شیراز پس از ۱۸ روز ماندن در کما به دیدار حق شتافت و شهید شد.

گزیده کتاب عاشقانه ای برای ۱۶ ساله ها

شامگاه بیست وچهارم فروردین سال ۱۳۸۷ در «حسینیه سیدالشهداء» شیراز وابسته به کانون فرهنگی رهپویان وصال در میانه عزاداری و آن زمان که نغمه «بی تو ای صاحب زمان» مداح فضای حسینیه را عطرآگین کرده بود و دل از دلدادگان حریمش می ربود، هنوز نوای «کی شود آیی نظاره بر دل اندازی تو یارا» تمام نشده بود و به گوش می رسید که در چشم برهم زدنی انفجاری مهیب، حسینیه را زیر و رو کرد و 14نفر از بهترین ها و پاکان این شهر که درمیان آن ها دو نفر دختر و دو پسربچه نیز بودند، بر دل بی ریا و پاکشان نظر شدو پسند یار شدند.سخت است و دردناک که بخواهی پرپر شدن دوست و هم هیئتی ات را که سال ها در کنارش بوده ای  نفس کشیده ای، خورده ای و خوابیده ای نظاره گر باشی.مگرمی شود این ها را به یاد آورد و نسوخت؟

برچسب ها

کتاب الکترونیکی

15,000 تومان

حجم : 35.5 مگا بایت

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 286

کتاب صوتی

27,000 تومان

حجم : 496.0 مگا بایت

مدت زمان : 541 دقیقه