× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری

دلاوران عالی قاپو

ناشر: شهید کاظمی

نویسنده:

تصویرگر: جواد یزدی

صفحات کتاب : 240

کنگره : ‏‫PIR8041‭‬‭ /‮الف‬8934‏‫‭د8 1395

دیویی : ‏‫‭8‮فا‬3/62

کتابشناسی ملی : 4263938

شابک : 978-600-93851-4-0

سال نشر : 1395

توجه: این کتاب فقط در نرم افزار کتابخوان سوره مهر (نسخه اندروید) قابل استفاده است.

دانلود اپلیکیشن کتابخوان سوره مهر
دانلود کتابخوان نسخه اندروید

معرفی کتاب دلاوران عالی قاپو

معرفی کتاب دلاوران عالی قاپو

کتاب دلاوران عالی قاپو نوشته بهزاد دانشگر است. این کتاب به بخشی از تاریخ دلاوری‌های مردم ایران می‌پردازد و در یک رمان روایت‌ جذابی را ارایه می‌دهد. خواندن کتاب‌های تاریخی به حفظ حافظه تاریخی ایرانی ها کمک می‌کند و آن‌ها را با تاریخ و اتفاقات زندگی گذشتگانشان آشنا می‌کند. کتاب دلاوران عالی قاپو ترکیبی از تاریخ و داستان است که نوجوانان هم می‌توانند از آن لذت ببرند. 

بهزاد دانشگر بوسیله یک داستان پر از حادثه و کشمکش، مخاطب را به آن روزگار می برد. داستان درباره جوانی است از کاشان که برای یافتن نامزد دزدیده شده اش به اصفهان سفر می کند تا او را بیابد، یا از کسانی که او را دزدیده اند انتقام بگیرد. او در این مسیر باید راهی پیدا کند تا به درون حرم سرای شاه عباس دوم نفوذ کند.

گزیده کتاب دلاوران عالی قاپو

آفتاب غروب کرده بود که رسیدم به اولین ردیف خانه های اصفهان. از بین مزرعه های جو و گندم و چغندر رد شده بودم و رسیده بودم به باغ های انگور و زردآلو که برگ درخت هایشان زرد شده بود و ریخته بود توی راه و زیر دست و پای اسب. حالا دیگر میشد دیوارها و باروی شهر را دید که در تاریک روشن غروب به سیاهی میزد. از دور مثل دیوی سیاه و مهیب می ماند که یکهو از میان بیابان سربلند کرده باشد.

فهرست

سخن ناشرفصل اول: سلیم که بودفصل دوم: شهر قصه های هزار و یک شبفصل سوم: قصه‌های عجیب درباره یک کاخفصل چهارم: شیرین یا شاه عباس کدام زنده می مانند؟فصل پنجم: دلاوران عالی قاپوفصل ششم: یا مرگ یا تسلیمفصل هفتم: یک زندان با شکوه برای همسرانفصل هشتم: نامه ای برای یک زندانی شیرینفصل نهم: سلام جوانمردفصل دهم: جنگیدن برای پیروزیفصل یازدهم: قهرمان قهرمانان ایرانفصل دوازدهم: چند قدم مانده به قبله عالمفصل سیزدهم: خانواده برای یک روزفصل چهاردهم: نبرد در عالی قاپوفصل پانزدهم: شیرین ناموس من است یا ناموس شاه؟فصل شانزدهم: ساختن یک زندگی جدیدفصل هفدهم: جنگیدن با حیواناتفصل هجدهم: خرید و فروش قدرتفصل نوزدهم: مراقبت از جان دشمنفصل بیستم: کاخی برای کشتن شاه عباسفصل بیست و یکم: در جستجوی دالانفصل بیست و دوم: بازی برای کشتنفصل بیست و سوم: انتقام در زیر زمینفصل بیست و چهارم: زندگی در کنار شاه عباسفصل بیست و پنجم: زندگی در کنار شاه عباسفصل بیست و ششم: مردن برای زنده ماندن

کتاب الکترونیکی

15,000 تومان

حجم : 39.9 مگا بایت

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 240