× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری

داستان های سپید

ناشر: شهید کاظمی

نویسنده:

صفحات کتاب : 156

کنگره : ‏‫‬‮‭PIR4249‭‬

دیویی : ‏‫‭8‮فا‬3/6208

کتابشناسی ملی : 6097071

شابک : 978-622-7177-10-7

سال نشر : 1399

توجه: این کتاب فقط در نرم افزار کتابخوان سوره مهر (نسخه اندروید) قابل استفاده است.

دانلود اپلیکیشن کتابخوان سوره مهر
دانلود کتابخوان نسخه اندروید

معرفی کتاب داستان های سپید

معرفی کتاب داستان های سپید

 کتاب داستان های سپید پرداخت های درونی زنانی است که از دریچه نویسندگان در معرکه های کار، خانواده، همسر، پوشش و دوستان خود را به رنج می‌کاوند و در بزنگاه انتخاب به کمال می‌یابند.

روایت انسان‌های معاصر عصر ما و لحظات پر تلاطم زندگی‌شان که جز آرامش چیزی به لحظه‌های مخاطب نمی‌دهد. انسانی که در میانه زندگی امروز و دیروز ایستاده است؛ انسان ناگزیر از انتخاب. انتخاب میان هویتی که عمری با آن زیسته است و هویتی که دنیای امروز آن گونه می‌خواهد. "داستان های سپید" روایت سرگشتگی و ناتوانی در تصمیم است!

گزیده کتاب داستان های سپید

همه آدم‌ها، لحظه‌هایی توی زندگی‌شان هست که هیچ وقت فراموش نخواهند کرد، لحظاتی که مثل خون در رگ‌های پیکره انسانی جریان دارد و حیات را هدیه می‌دهد. نبودنشان، از زندگی، یک روزمرگی تلخ می‌سازد که امید در آن مرده است.

امروز قرار است شیرین‌ترین روز زندگیم باشد. شاهرگ زندگیم می‌بالد و من تا آخر عمر با نبض‌های کوچک و پی در پی اش، جان می‌گیرم. به آینده‌ای مبهم قدم می‌گذارم. لبخند میزنم. لبریز از سر خوشی ...

فهرست

.

کتاب الکترونیکی

10,000 تومان

حجم : 1.3 مگا بایت

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 156