× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری

صیحه بر بیداد

نیم نگاهی به زندگی و اوج بندگی شهید علی اسکندری

ناشر: شهید کاظمی

نویسنده:

مجموعه اثر : اوج بندگی

صفحات کتاب : 108

کنگره : DSR1626

دیویی : 955/0843092

کتابشناسی ملی : 5877183

شابک : 978-622-6609-47-0

سال نشر : 1398

توجه: این کتاب فقط در نرم افزار کتابخوان سوره مهر (نسخه اندروید) قابل استفاده است.

دانلود اپلیکیشن کتابخوان سوره مهر
دانلود کتابخوان نسخه اندروید

معرفی کتاب صیحه بر بیداد

معرفی کتاب صیحه بر بیداد

کتاب صیحه بر بیداد، مروری بر خاطرات زندگی شهید علی اسکندری است. شهیدی که علی رغم شهرت آسمانی اش به سبب رشادت ها و ابتکارات بی نظیر، بسیار گمنام است. 

گذر زمانی طولانی و شهادت بسیاری از هم رزمان گرد فراموشی بر بسیاری از خاطرات و جزئیات آ ن ها پاشیده بود. همچنین به دلیل صغر سن فرزندان و حتی خواهر ها و برادرها که از علی کوچک تر بودند، فوت پدر و مادر به فاصلهٔ کمی بعد از شهادت فرزند و سن کم همسر محترم شهید در زمان وقوع بخشی از حوادث مهم زندگی ایشان، بسیاری از مسائل گنگ و مبهم بود. 

تا جایی که هر روایت همچون شیء ارزشمندی از دل خروارها خاک کشف و مرمت شد و در نهایت، مانند پازلی هزار قطعه، در کنار هم چیده شد. برای پیداکردن سندی مبنی بر فعالیت های شهید قبل از انقلاب، به مراکز و سازمان های مختلفی از جمله «مرکز اسناد انقلاب اسلامی» مراجعه شد و عاقبت پس از ماه ها انتظار و در نهایت ناباوری، اسناد مربوط به بخش مهمی از این فعالیت ها از طریق «مرکز اسناد تاریخی وزارت اطلاعات» به دست آمد.


فهرست

مقدمهفصل اول: دلدادگیفصل گذرفصل دوم: پروازاسناد و ,عکس‌ ها

کتاب الکترونیکی

10,000 تومان

حجم : 23.7 مگا بایت

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 112