× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری

شب که میشه کلاغا

ناشر: سوره مهر

تصویرگر: ناهید کاظمی

شاعر: عباسعلی سپاهی یونسی

صفحات کتاب : 40

دیویی : ‏‫‭8‮فا‬1‭س311ش‌ک 1393‬

کتابشناسی ملی : 3543510

شابک : ‏‫‬‭978-600-175-760-0

سال نشر : 1393

خرید نسخه چاپی کتاب از سوره مهر : لینک

توجه: این کتاب فقط در نرم افزار کتابخوان سوره مهر (نسخه اندروید) قابل استفاده است.

دانلود اپلیکیشن کتابخوان سوره مهر
دانلود کتابخوان نسخه اندروید

معرفی کتاب شب که میشه کلاغا

شب که میشه کلاغا

کتاب «شب که میشه کلاغا» از 14 شعر تشکیل شده است: بادکنک من، کلاغا، تاکسی بابا، باد کوچولو، بخاری، برف، کلاغ مسافر، شیلنگ، پنجره ها، خدا، خانم قوری، دریا، ساحل و گنجشکا.

عباسعلی سپاهی یونسی در این اشعار برای فهم راحت مخاطبش، مثال هایی را عنوان کرده که می تواند جذاب باشد. مثلاً در همان شعر اول، بادکنک من، شاعر داستان ساده و سرراست شادی را به بهترین نحو بیان می کند یعنی می گوید که می توان به راحتی کسی را شاد کرد حتی با یک کار ساده و بدون خرج. بادکنک این شعر، باد ندارد و باد به راحتی آن را باد می کند و هم خود بادکنک شاد می شود هم صاحبش.

«شب که میشه کلاغا» از این دست مضامین زیاد دارد و نکاتی را به بچه ها آموزش می دهد که شاید اگر ما بخواهیم برای شان توضیح دهیم زمان زیادی طلب کند.

 مثلا در شعر کلاغا، شاعر به این نکته اشاره می کند که رخت خواب کلاغ ها همان جا بالای درخت است و نکاتی از این دست. بیشتر شعرهای این اثر در قالب چهارپاره و برای گروه سنی خردسالان سروده شده است. در محتوای شعرها هم سعی شده موضوعاتی انتخاب شوند که کودکان آن ها را در دنیای پیرامون خود و با ارتباط به سبک خودشان درک می کنند.

فهرست

بادکنک منکلاغاتاکسی باباباد کوچولوبخاری، برفکلاغ مسافرشیلنگپنجره هاخداخانم قوریدریاساحلگنجشکا

کتاب الکترونیکی

4,900 تومان

حجم : 13.4 مگا بایت

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 40