× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری

رنگ زندگی

ناشر: سوره مهر

نویسنده:

صفحات کتاب : 93

کنگره : PIR8076‭/ر83ر9 1388

دیویی : ‏‫‭8‮فا‬3/62

کتابشناسی ملی : ‭م‌84-35722

شابک : 978-964-506-146-1

سال نشر : 1388

خرید نسخه چاپی کتاب از سوره مهر : لینک

توجه: این کتاب فقط در نرم افزار کتابخوان سوره مهر (نسخه اندروید) قابل استفاده است.

دانلود اپلیکیشن کتابخوان سوره مهر
دانلود کتابخوان نسخه اندروید

معرفی کتاب رنگ زندگی

معرفی کتاب رنگ زندگی

رنگ زندگی، داستانی است در 10 بخش، با عناوینی مانند موافقت اصولی، یک مرد و دو حزب، جنگ روانی، تبلیغات مدرن، کاسه ای زیر نیم کاسه، چه کسی آدم رباست؟ بیگانه ای در خانه، تدبیر کله گنده ها، خط سوم و پنجره.

این کتاب درباره زندگی زن و مردی به نام های منیژه و سعید است. سعید انسانی  صادق و ساده است که بی تکلف زندگی می کند و همین بی تکلفی باعث شده ثروت و مقامی نداشته باشد، اما منیژه همسر او از این وضع خسته است. 

او شوهر پولدار و معروف می خواهد. بنابراین به سعید می قبولاند که می تواند مرد فوق العاده ای بشود. سعید چندان به این حرف ها اعتقادی ندارد، اما مجبور است به خاطر رضایت همسرش، دست به هر کاری بزند. 

منیژه برای معروف شدن سعید یک فکر فوق العاده در سر دارد. زمان برگزاری انتخابات ریاست جمهوری است. از بین صد و ده نفر کاندیدا، دو نفر به ریاست جمهوری نزدیک ترند. منیژه سعید را  ترغیب می کند با این دو طرح دوستی بریزد.

فهرست

موافقت اصولییک مرد و دو حزبجنگ روانیتبلیغات مدرنکاسه‌ای زیر نیم‌کاسهچه کسی آدم‌رباستبیگانه‌ای در خانهتدبیر کله‌گنده‌هاخط سومپنجره

کتاب الکترونیکی (EPUB)

4,000 تومان

حجم : 381.2 کیلو بایت

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 132