× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری

داستان های کودکی من

ناشر: سوره مهر

نویسنده:

مترجم: طاه‍ره‌ ک‍ی‍ان‍ی‌پ‍ور

صفحات کتاب : 80

کنگره : ‏‫‬‭PJA4858‭/‮ال‍ف‌‬2‏‫‬‭د2 1384

دیویی : ‏‫‬‭892/736

کتابشناسی ملی : ‭م‌84-2099

شابک : ‏‫‬‭‎964-506-034-6

سال نشر : 1384

توجه: این کتاب فقط در نرم افزار کتابخوان سوره مهر (نسخه اندروید) قابل استفاده است.

دانلود اپلیکیشن کتابخوان سوره مهر
دانلود کتابخوان نسخه اندروید

معرفی کتاب داستان های کودکی من

داستان های کودکی من 

 «داستان های کودکی من» روایتی خواندنی و متفاوت از اولین هاست؛ اولین برخورد کودک با هستی و تولد انسانی شبیه به خود. کشف آغاز زندگی با پاسخ هایی نه به اندازه واقعیت، بلکه با ترازوی دریافت کودک از واقعیت.

 ازاین رو وقتی در داستان «خواهر جدید»، زینب، قهرمان قصه، در پی یافتن این سوال است که بچه ها ازکجا می آیند و یا وقتی در داستان «سوال بی جواب» در پی یافتن تفاوت میان دختر ها و پسرهاست، نویسنده تنها به بازنمایی صادقانه و شیرین دوران کودکی با پرسش های بی شمارش می پردازد. و کودک در این قصه ها به اندازه منطق کودکی اش می شنود و می آموزد.

 از این حیث «داستان های کودکی من» به دنیای کودکانه وفادار است و قصه هایش از مسیر پرپیچ و خم تجربه های کودکی به کشف پاسخ هایی می رسد که تنها منطق نویسنده نیست و حضور نویسنده بزرگسال دنیای کودکی را خدشه دار نمی کند.

این مساله کلید اصلی خلق آثار موفق برای کودکان به شمار می رود که بر قواعد دنیای سینمای کودک هم جاری است.

 این ها همه درحالی است که دنیای کودکانه زینب به عنوان یک دختربچه مسلمان عرب، شباهت بسیاری با دنیای کودک ایرانی دارد و این نزدیکی با ترجمه روان کتاب، تجربه لذت بخشی را از خواندن این قصه ها به جای می گذارد.

 کتاب شامل ۱۵ قصه کوتاه است به نام های: خواهر جدید، اولین سیلی، سوال بی جواب، ماهی من، جوی آب به کجا می رود، شب فراموش نشدنی، شبی که دندان درد گرفتم، جعبه قصه ها، ترس و گنجشک های حیاط.

فهرست

خواهر جدیداولین سیلیشبی که دندا ندرد گرفتمرادیوسؤال بی جوابحاجیه وهیبهگرب های به نام شامهماهی منجوی آب به کجا م یروددعواشب فراموش نشدنیهدیه ی غیرمنتظرهترسگنجشک های حیاطجعبه ی قصه ها

کتاب الکترونیکی (EPUB)

4,500 تومان

حجم : 187.1 کیلو بایت

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 88