× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری

راهی به مجنون

روایت زندگی شهید سیدع عباس جولایی

ناشر: شهید کاظمی

نویسنده:

صفحات کتاب : 131

کنگره : DSR1626‭‬

دیویی : 955/0843092

کتابشناسی ملی : 5829621

شابک : 978-622-6609-56-2

سال نشر : 1398

توجه: این کتاب فقط در نرم افزار کتابخوان سوره مهر (نسخه اندروید) قابل استفاده است.

دانلود اپلیکیشن کتابخوان سوره مهر
دانلود کتابخوان نسخه اندروید

معرفی کتاب راهی به مجنون

معرفی کتاب راهی به مجنون

کتاب راهی به مجنون روایت زندگی شهید سید عباس جولایی است. سید عباس جولایی بعد از پایان خدمت سربازی اش از اصفهان به تهران هجرت می کند. او که به فوتبال علاقه بسیاری دارد، در تست تمرین پرسپولیس شرکت می کند و علی پروین مجوز حضور او را در تمرین پرسپولیس تیم صادر می کند. اسدالله، برادر بزرگ عباس اما مخالف فعالیت جدی او در فوتبال و حضور در تیم پرسپولیس است.


 سید عباس روزهای انقلاب را در کنار برادرش سید اسدالله که از اعضای هیئت های مؤتلفه است و همچنین در کنار آیت الله لواسانی به فعالیت های انقلابی سپری می کند. او قبل از شروع جنگ وارد سپاه می شود و با توجه به تجربیاتش در کارهای ساختمانی و عمرانی به مهندسی رزمی سپاه می رود. نخستین زاغه های مهمات سپاه در غرب، توسط او ساخته می شود.


با تشکیل وزارت سپاه، مدیر کل مهندسی استان تهران می شود. گردان هایی که برای نصب پل خیبر تشکیل می دهد، هسته نخستین تشکیلاتی می شود که بعدها قرارگاه «صراط المستقیم» نام می گیرد. مسئول نصب پل خیبر، بزرگترین پل تاکتیکی جهان می شود.


 برای حضور مدام در جنگ، فرماندهی تیپ مهندسی رزمی کوثر را قبول می کند. مسئول پشتیبانی وزارت سپاه هم می شود. محسن رفیق دوست، دوست، همکار و مسئول مستقیم او پس از شهادتش می گوید: با رفتن سیدعباس جولایی، موتور وزارت سپاه خاموش شد.

فهرست

زیر نظر آقا سیدحسنبچه‌ مهندس سرتقدور پرسپولیس خط بکش!با عزیزکرده‌ی آشیخپیش به‌ سوی کرمانشاهچهار مرد جنگی و یک کلاشیک اسمِ دهان‌ پُرکنراهی به مجنونمن زندگی را دوست دارمفصل دل‌بریدنوصیت‌ نامه ی شهید

کتاب‌الکترونیکی

12,000 تومان

حجم : 21.4 مگا بایت

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 136