× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری

باغ های همیشه بهار

روایتی داستانی از زندگی امام محمدباقر(ع)

ناشر: سوره مهر

نویسنده:

صفحات کتاب : 184

کنگره : ‏‫‬‮‭BP9‏‫‬‮‭/ق65 10.ج 1396

دیویی : ‏‫‬‮‭[ج]297/68

کتابشناسی ملی : 4052555

شابک : 978-600-175-813-3

سال نشر : 1396

توجه: این کتاب فقط در نرم افزار کتابخوان سوره مهر (نسخه اندروید) قابل استفاده است.

دانلود اپلیکیشن کتابخوان سوره مهر
دانلود کتابخوان نسخه اندروید

معرفی کتاب باغ های همیشه بهار

باغ های همیشه بهار 

روایتی داستانی از زندگی امام محمدباقر(ع) 

محمد بن علی را ملاقات کردم که دوشادوش دو غلام سیاه به کار مشغول بود. با خودم گفتم: این شیخ را ببین که در این ساعت برای طلب مال دنیا چه تلاشی می‌کند! و با این فکر پیش رفتم تا او را موعظه کنم. 

سلام که کردم، نفس نفس زنان و عرق ریزان پاسخ داد. گفتم: «خدا خیرت دهد؛ آیا این درست است که شیخی از شیوخ قریش با این حالت و در این ساعت در طلب دنیا باشد؟ اگر مرگ بیاید و تو بر این حال باشی، پاسخ خدا را چه خواهی داد؟» محمد بن علی دست از کار کشید و گفت: «به خدا سوگند، اگر مرگ بیاید و من در این حال باشم، در حال اطاعت خداوند از دنیا رفته‌ام؛ چراکه با کاری که می‌کنم، خودم را بی‌نیاز کرده‌ام از تو و از مردم. 

کسی باید از آمدن مرگ هراسان باشد که در حال ارتکاب گناه است؛ نه من که در حال تلاش هستم! مگر تو نمی‌دانی که اجر و ثواب کار برای کسب روزی حلال، بسیار بیشتر از ثواب عبادت عابدی است که روزی‌اش را بر دوش دیگران بار می‌کند!

فهرست

بخش اول: کتاب جابر انصاریبه تماشای باغ‌های همیشه بهاربخش دوم: کتاب جابر جُعفیسرود سال‌های عاشقیبخش سوم: کتاب عطاء تمیمیروشنایی‌های شهر

کتاب الکترونیکی

13,650 تومان

حجم : 17.1 مگا بایت

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 184