× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری

دو رکاب و چهار پا

ناشر: سوره مهر

نویسنده:

صفحات کتاب : 91

کنگره : ‏‫PIR8022‭ /م46‏‫‬‭د9 1398

دیویی : ‏‫‬‭[ج]8‮فا‬3/62

کتابشناسی ملی : 5441745

شابک : ‏‫‬‭978-600-03-2831-3‬

سال نشر : 1398

توجه: این کتاب فقط در نرم افزار کتابخوان سوره مهر (نسخه اندروید) قابل استفاده است.

دانلود اپلیکیشن کتابخوان سوره مهر
دانلود کتابخوان نسخه اندروید

معرفی کتاب دو رکاب و چهار پا

معرفی کتاب دو رکاب و چهار پا 

 کتاب حاضر شامل شش داستان کوتاه شیرین و خواندنی می باشد. بلای آشپزی، دو رکاب و چهار پا، جست وجو در آب انبار، برداشت اصلی، شکستنی و نخودی از داستان های این کتاب می باشند.

گزیده ای از کتاب دو رکاب و چهار پا

از وقتی که دوچرخه را خریده بودیم قرار شده بود یک روز من آن را سوار شوم یک روز فرهاد نمی دانم چه مرضی بود، روزهایی که نوبت دوچرخه سواری من بود هیچ دلم نمی خواست آن را سوار شوم یا اگر دلم می خواست کاری پیش می آمد و نمی تونستم. اما روزهایی که نوبت فرهاد بود دلم لک می زد برای دوچرخه سواری. آن موقع، هربار که توی حیاط می آمدم و جای خالی دوچرخه را می دیدم انگار چیز خیلی عزیزی را از دست داده ام، از ته دل ناراحت می شدم و به سرم می زد یک بلایی سر چرخ یا فرهاد یا هردوتایشان بیاورم تا دلم خنک شود.

فرهاد برعکس من روزهایی که نوبتش نبود اصلا نگاه چپ هم به دوچرخه نمی کرد. وقتی از کنار دوچرخه رد می شد عین اینکه دارد از کنار یک دیوار رد می شود هیچ توجهی به آن نمی کرد. اما روزهایی که نوبتش بود، از صبح تا شب سوار دوچرخه بود و از آن دقیقه های آخر روز که اجازه داشت بیرون باشد استفاده می کرد.

گفتم :«مامان»

-    چیه؟

-    من گشنمه

-    خوب برو یک چیزی بخور

-    چی بخورم؟


فهرست

بلای آشپز ی دو رکاب و چهار پا جست وجو در آب انبار برداشت اصلی شکستنی نخودی

کتاب‌الکترونیکی

9,000 تومان

حجم : 1.7 مگا بایت

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 96