× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری

چفیه های زخمی

خاطرات سردار حاج احمد مسعودی از دوران دفاع مقدس

ناشر: سوره مهر

نویسنده:

صفحات کتاب : 298

کنگره : ‏‫DSR1629‭ /م5آ3‏‫‬‭ 1394

دیویی : ‏‫‬‭955/0843092

کتابشناسی ملی : 3972931

سال نشر : 1394

توجه: این کتاب فقط در نرم افزار کتابخوان سوره مهر (نسخه اندروید) قابل استفاده است.

دانلود اپلیکیشن کتابخوان سوره مهر
دانلود کتابخوان نسخه اندروید

معرفی کتاب چفیه های زخمی

معرفی کتاب چفیه های زخمی 

 خاطرات سردار حاج احمد مسعودی از دوران دفاع مقدس 

 این کتاب خاطرات سردار حاج احمد مسعودی از دوران دفاع مقدس است که خاطرات جالب و در نوع خودش منحصر به فردی از آن دوران دارد. سردار مسعودی در زمان دانش آموزی به جبهه می رود و به درجه جانبازی نائل می شود.

 او در عملیات های مختلفی از جمله بدر و خیبر و کربلای 4 حضور داشته و روایت های دست اولی از این عملیات ها برای خواننده ها روایت می کند.
سردار مسعودی بارها به واسطه جراحت هایی که برداشته بود برای مداوا به پشت جبهه ها باز می گردد و مجددا به جبهه های حق علیه باطل اعزام می شود.

 وی با وجود جراحات زیادی که برداشته بود به محض اطلاع از آغاز عملیات جدید به هر سختی و با وجود جراحات به جبهه ها باز می گردد. ایشان بیشتر بی سیم چی عملیات ها بوده است.

فهرست

مقدمهفصل اول فصل دوم فصل سوم فصل چهارم فصل پنجم فصل ششم فصل هفتم فصل هشتم فصل نهم فصل دهم فصل یازدهم فصل دوازدهم فصل سیزدهم فصل چهاردهم فصل پانزدهم فصل شانزدهم فصل هفدهم فصل هجدهم فصل نوزدهم فصل بیستمفصل بیست و یکم فصل بیست و دوم فصل بیست و سوم فصل بیست و چهارم فصل بیست و پنجم بیست و ششم بیست و هفتم بیست و هشتم بیست و نهم سی ام عکسها

کتاب‌الکترونیکی

11,000 تومان

حجم : 3.5 مگا بایت

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 312