× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری

۲۵ تخریب چی

نیم نگاهی به زندگی و اوج بندگی سردار شهید کریم رجب پور

ناشر: شهید کاظمی

نویسنده:

صفحات کتاب : 192

کنگره : DSR1626‭‬ ‭/ر3216‏‫‬‭م6 1397

دیویی : 955/0843092

کتابشناسی ملی : 5487465

شابک : 978-600-8857-80-8

سال نشر : 1397

توجه: این کتاب فقط در نرم افزار کتابخوان سوره مهر (نسخه اندروید) قابل استفاده است.

دانلود اپلیکیشن کتابخوان سوره مهر
دانلود کتابخوان نسخه اندروید

معرفی کتاب ۲۵ تخریب چی

 معرفی کتاب 25 تخریب چی

نوشته مصیب معصومیان نگاهی به زندگی و اوج بندگی سردار شهید کریم  رجب پور است. این کتاب شرح حال کاملی است که مصیب معصومیان از مصاحبه با فرزند آن شهید و دیگر هم رزمانش جمع آوری کرده است.

درباره کتاب ۲۵ تخریب چی

کریم و هم رزم هایش به قصد انفجار پل ارتباطی کانال پرورش ماهی، در عملیات کربلای ۵، همراه با بیش از صدکیلوگرم مواد منفجرهٔ تی ان تی، سی چهار، گوگرد، نیترات آمونیوم حرکت کردند؛ اما قبل از رسیدن به نقطه هدف، انفجار اتفاق می افتد.

انفجار مهیبی که تا چند دقیقه هر دو طرف ایرانی و عراقی را در شوک و سکوت فرو می برد و... این بخشی از سرنوشت کریم  رجب پور است و نویسنده را وا می دارد تا با تصمیم برای جمع آوری این مجموعه به تنها یادگار شهید، دکتر مهدی رجب پور و برادر شهید، محمود رجب پور، اطلاع بدهد و برای صحبت به سراغ شان برود. کتاب شرحی جامع با بیانی داستانی است.

فهرست

شهادت و اوج بندگی در کلام حضرت امام خمینی قدس سرهشهادت و لشکر 25 کربلا در کلام حضرت امام خامنه ای حفظه الله مقدمه فصل اول؛تخریبچی 25 (خاطرات شهید)آهوی مادرروزهای تبلیغقند مکرر در آغوش کریم تخریبچی 25دو آینه باغ شهادت حسرت همیشگی شاید دیگر تو را ندیدم اسطوره آنسوتر از بهار غسل روزهای برفی از لذت کنار تو بودن شام آخر مربی شهادت او هنوز هست سجدهٔ شکر معبر بهشت سینهزنی سه شهید انار سرخ زمستان شمعی در تاریکی دو بال یک پرنده لاجرعه مثل یک کوه وسط خیابان نگاه به افق لبخندهای کریم روی ایوان نشستیم و گریستیم فصل دوم؛پرونده شماره 35 (دستنوشت های شهید)متن دستنوشت «ولایتفقیه»متن دستنوشت «جهاد»متن دستنوشت «چرا به جبهه میرویم»فصل سوم؛وصیت نامهمتن کامل وصیتنامه شهید کریم رجب پور فصل چهارم؛آلبوم تصاویرچند تصویر گلچین از شهید کریم رجب پور و دوستان

کتاب‌الکترونیکی

15,000 تومان

حجم : 14.7 مگا بایت

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 192