× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری

استاد

خرده روایت های زندگی استاد شهید دکتر مجید شهریاری

ناشر: شهید کاظمی

نویسنده:

صفحات کتاب : 232

کنگره : DSR1668‭‬ ‭/ش87‏‫‬‭ش2 1398

دیویی : 955/0844092

کتابشناسی ملی : 5656630

شابک : ‬‬‏‫‭978-622-6609-11-1

سال نشر : 1398

توجه: این کتاب فقط در نرم افزار کتابخوان سوره مهر (نسخه اندروید) قابل استفاده است.

دانلود اپلیکیشن کتابخوان سوره مهر
دانلود کتابخوان نسخه اندروید

معرفی کتاب استاد

معرفی کتاب استاد

در کتاب استاد حدود ۲۰۰ خاطره از دوستان، دانشجویان، همکاران، همسر و فرزند شهید مجید شهریاری که همگی از آن استاد شهید درس گرفته اند، ذکر گردیده است که تعداد ۲۶ عدد آن آرشیوی هستند و پاورقی خورده اند.

 به دلایلی چند، تقریبا هیچ اسمی از افراد و راویان، داخل متن قید نشده است. نویسنده تمام تلاش خود را در جهت حفظ امانت و ادای دین به استاد شهیدش، به کار گرفته است.

بخش هایی از کتاب استاد

فکر کنم ترم دو بودیم که یکی از اساتید، مدتی سرپرست دانشکده شد. ما ترم قبل با ایشان درس داشتیم. نظراتی شنیده بودیم که انتقاد زیادی به ایشان وارد بود.

این تصمیم برایمان خیلی گران تمام شده بود. با بچه ها قرار بود اعتراض کنیم. با خیلی از اساتید هم صحبت کردیم. یادم هست وقتی با یکی دو نفر دیگر رفتیم اتاق دکتر شهریاری و از دغدغه هایمان گفتیم، ایشان ما را به صبر و آرامش دعوت کردند که در عکس العمل نشان دادن عجله نکنیم. یادم هست به ایشان گفتیم حاضریم تحصن کنیم و. . . و از او خواستیم ریاست دانشکده را بپذیرند و ما هم هر کاری لازم باشد و در توانمان باشد، انجام می دهیم.


اما ایشان حرف هایی زدند که هیچ وقت فراموش نمی کنم. گفت که خودش هم نقدهایی به این انتضاب دارد، ولی دنبال ریاست دانشکده نیست و این موضوع آن قدر برایش بی ارزش است که مثل این می ماند، یک چوب کبریت از اینجا بردارند بگذارند آن طرف تر. گفت ترجیح می دهد به کار علمی خودش ادامه بدهد و زمان، همه چیز را مشخص می کند. ما را هم آرام کردند.


فهرست

سکانس اولحدیث ماکنج قناعتاوقات خوش آن بود ...خدمت جامسنگ، لعل شودچشمه ی عشقدرگه پیر مغاننثار خواهم کرد...درپی عزم دیارسرِ پیماندولت عشقخاکِ رهبلبل عاشقاز آن حورپریوشحدیث قنداز نو آدمیشرح فراقسکانس آخرآلبوم تصاویر

کتاب‌الکترونیکی

15,000 تومان

حجم : 27.5 مگا بایت

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 232