× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری

حماسه ی تپه ی برهانی

ناشر: شهید کاظمی

نویسنده:

صفحات کتاب : 244

کنگره : DSR1629‭‬ ‭/ط2آ3 ‏‫‭ 1392

دیویی : 955/08430922

کتابشناسی ملی : 3408292‬

شابک : 978-600-92826-3-0

سال نشر : 1392

توجه: این کتاب فقط در نرم افزار کتابخوان سوره مهر (نسخه اندروید) قابل استفاده است.

دانلود اپلیکیشن کتابخوان سوره مهر
دانلود کتابخوان نسخه اندروید

معرفی کتاب حماسه ی تپه ی برهانیحماسه ی تپه ی برهانی

 کتاب « حماسه ی تپه ی برهانی »، یکی از برترین آثار نوشتاری برگزیده در
حوزه ی ادبیات دفاع مقدس است که گرچه با فاصله ی اندکی از پایان جنگ، با عنوان « تپه ی برهانی » به زیور طبع آراسته شد اما همچنان در کانون توجه محافل ادبی و اندیشمندان و نخبگان این عرصه قرار دارد.

 « حماسه ی تپه ی برهانی »، روایت رشادت و ایثارگری دلاور مردانی است که در سودایی عارفانه، امتثال فرمان قافله سالار عشق را کمر بسته و فارغ از همه ی تعلقات و دلبستگی ها، بر سمند عشق نشسته و سویدای دل را به ذکر و مناجات آزادگی شستند.

در این خون نامه، سخن از آزاد مردان سینه سرخی است که با پای ارادت، به میدان های نابرابر نبرد شتافتند و با توسن تسلیم و رضا، سوار بر امواج خطر، آذرخشی شدند و سینه ی تاریکی را دریدند تا انسان فرو رفته در گرداب شقاوت را به ساحل رستگاری و سعادت، رهنمون شوند.

« حماسه ی تپه ی برهانی » یاد آور پایمردی حماسه آفرینانی است که با عزمی پولادین، بر سفینه ی یقین سوار شده و تا قاف حادثه و حماسه رفتند و گرچه مرغ جان از قفس تن آزاد کرده و مزرع آزادی را تا ابد با خون سرخشان آبیاری کردند، اما خاطره هایی آفریدند که در هماره ی روزگار، الهام بخش و رهنمای رهپویان راه عدالت و آزادگی خواهد بود.


کتاب الکترونیکی

18,000 تومان

حجم : 1.0 مگا بایت

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 239